Происшествия

Пограбування в Корабельному районі Миколаєва: рецидивіст вихопив у дитини телефон і гроші

11.05.2019 року слідчий суддя Корабельного районного суду міста Миколаєва Олексій Непша розглянув клопотання слідчого Корабельного відділу поліції про застосування запобіжного заходу у виді тримання під вартою відносно С., який підозрюється у вчинені кримінального правопорушення, передбаченого ст.186 ч.2 КК України (відкрите викрадення чужого майна (грабіж) вчинене повторно).

Згідно повідомлення про підозру, 9 травня 2019 року підозрюваний С., знаходячись по вул. Айвазовського, керуючись раптово виниклим корисливим умислом, підійшов до неповнолітнього потерпілого С., та діючи повторно, відкрито, шляхом ривку, заволодів належними останньому мобільним телефоном та грошовими коштами, після чого з місця події зник.

Слідчим суддею клопотання слідчого було задоволено та застосовано до підозрюваного С. запобіжний захід у виді тримання під вартою у ДУ «Миколаївський слідчий ізолятор» на строк шістдесят днів до 07.07.2019 року включно. Та визначено розмір застави в сумі 38 820 грн., у разі внесення якої останнього слід звільнити з-під варти. Після внесення застави зобов’язано підозрюваного постійно проживати за адресою, не відлучатись з вказаного місця проживання без повідомлення слідчого, прокурора і суду, повідомляти слідчого, прокурора та суд про зміну місця проживання. Роз’яснено останньому, що у разі невиконання вказаних обов’язків застава буде звернута в дохід держави та щодо нього повторно може бути застосований більш суворий запобіжний захід.

Ухвала слідчого судді підлягає негайному виконанню, але протягом п’яти днів з дня оголошення на неї може бути подана апеляційна скарга, — повідомив прес-секретар Корабельного районного суду м. Миколаєва.

Тег

Связанные статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button
Close