270x77

"Побачити Париж і...": школярі з Корабельного району Миколаєва подорожують Європою

Група учнів Миколаївської загальноосвітньої школи №1 імені Олега Ольжича нещодавно відвідала п'ять дивовижних країн і безліч надихаючих на нові звершення місця.

Про це йдеться в розповіді про цікаву подорож на сторінці навчального закладу у соцмережі Фейсбук, де також опубліковані фото, зроблені під час поїздки.

"Побачити Париж... і надихнутися😍. Подорожі вчать більше, ніж будь-коли інше, що б то не було. Іноді один день, проведений в інших місцях, дає більше, ніж десять років життя вдома!..

Екскурсія Віднем та Будапештом, оглядове колесо та таємничі палаци ХІІ століття! Зранку було маленьке містечко в Німеччині - Трір, життя якого вдало поєднує сучасність та архітектуру ХІІІ-XІV ст. І нарешті те, заради чого так довго збирались: передмістя Парижу - Серрі. Невеличке містечко стало нашою домівкою на п'ять днів!.. А потім найцікавіше - екскурсія по Парижу... Кульмінацією дня стало підняття на Ейфелеву Вежу. Всі загадували бажання і насолоджувались краєвидами Франції!

...Кожен новий день був яскравішим за минулий. Хотілось запам'ятати все і не загубити жодної дрібнички!.. Але, мабуть, найяскравіші спогади залишив Діснейленд! Це величезний світ чудес та розваг не тільки для дітей, але й для дорослих: на його території 42 атракціони!..

І на останок подорожі познайомились з Прагою! Недарма Прагу називають «містом тисячі веж» - при погляді на місто з висоти складається враження, що попадаєш в чарівну, казкову країну. Невеликі будиночки з червоними черепичними дахами, які затишно стоять один біля одного, а поряд них розмістились старовинні готичні собори, вежі та храми, які підносяться над містом, немов сувора сторожа.

Такою була наша весна, сподіваємось, що ще багато незабутніх моментів попереду! Хто хоче мандрувати з нами і насолоджуватись Європою, чекаємо в Рідній школі!, - пише І. В. Малиновська.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание комментариев под статьями.
Уважаемые читатели, будьте взаимовежливы!
avatar
  Подписаться  
Уведомление о
€-пеец
€-пеец

Бактерия, жившая в заднем проходе,
Однажды сказала, следуя моде:
"Всю жизнь провела у хозяина в ж...,
Теперь как и все хочу быть в Европе!"

Дождавшись поноса, получивши безвиз,
Бактерия эта пустилась в круиз,
И вот, наконец, закончился путь
В новенькой ж... Пора отдохнуть.

Но с ужасом чует наша проказница,
что та же на вкус европейская задница.
От себя я замечу, попивая пивцо,
Все задницы мира на одно же лицо!

Сталин сказал бы
Сталин сказал бы

В вытрезвитель его!

Высоцкий Алексей
Высоцкий Алексей

тебя жаба давит что ты Париж только по телевизору видел ?)))несчастье

€-пеец
€-пеец

До тебя никак не дойдёт то, что дошло до твоего знаменитого однофамильца. А именно, что "мы с тобой в Париже
Нужны — как в русской бане
лыжи!"

Викос
Викос

Завидно? Дети с родителями отлично отдохнули. Побывали в разных музеях, увидели много достопримечательностей. Культурно обогатились. Прекрасные экскурсии. Рекомендую.

леля
леля

ну и пусть отдыхают об этом надо писать?

Популярное за неделю:

Погода
Погода у Миколаєві

вологість:

тиск:

вітер: