Общество

"Побачити Париж і...": школярі з Корабельного району Миколаєва подорожують Європою

Група учнів Миколаївської загальноосвітньої школи №1 імені Олега Ольжича нещодавно відвідала п’ять дивовижних країн і безліч надихаючих на нові звершення місця.

Про це йдеться в розповіді про цікаву подорож на сторінці навчального закладу у соцмережі Фейсбук, де також опубліковані фото, зроблені під час поїздки.

«Побачити Париж… і надихнутися?. Подорожі вчать більше, ніж будь-коли інше, що б то не було. Іноді один день, проведений в інших місцях, дає більше, ніж десять років життя вдома!..

Екскурсія Віднем та Будапештом, оглядове колесо та таємничі палаци ХІІ століття! Зранку було маленьке містечко в Німеччині — Трір, життя якого вдало поєднує сучасність та архітектуру ХІІІ-XІV ст. І нарешті те, заради чого так довго збирались: передмістя Парижу — Серрі. Невеличке містечко стало нашою домівкою на п’ять днів!.. А потім найцікавіше — екскурсія по Парижу… Кульмінацією дня стало підняття на Ейфелеву Вежу. Всі загадували бажання і насолоджувались краєвидами Франції!

…Кожен новий день був яскравішим за минулий. Хотілось запам’ятати все і не загубити жодної дрібнички!.. Але, мабуть, найяскравіші спогади залишив Діснейленд! Це величезний світ чудес та розваг не тільки для дітей, але й для дорослих: на його території 42 атракціони!..

І на останок подорожі познайомились з Прагою! Недарма Прагу називають «містом тисячі веж» — при погляді на місто з висоти складається враження, що попадаєш в чарівну, казкову країну. Невеликі будиночки з червоними черепичними дахами, які затишно стоять один біля одного, а поряд них розмістились старовинні готичні собори, вежі та храми, які підносяться над містом, немов сувора сторожа.

Такою була наша весна, сподіваємось, що ще багато незабутніх моментів попереду! Хто хоче мандрувати з нами і насолоджуватись Європою, чекаємо в Рідній школі!, — пише І. В. Малиновська.

Тег

Связанные статьи

6 комментариев

 1. Бактерия, жившая в заднем проходе,
  Однажды сказала, следуя моде:
  "Всю жизнь провела у хозяина в ж...,
  Теперь как и все хочу быть в Европе!"

  Дождавшись поноса, получивши безвиз,
  Бактерия эта пустилась в круиз,
  И вот, наконец, закончился путь
  В новенькой ж... Пора отдохнуть.

  Но с ужасом чует наша проказница,
  что та же на вкус европейская задница.
  От себя я замечу, попивая пивцо,
  Все задницы мира на одно же лицо!

   1. До тебя никак не дойдёт то, что дошло до твоего знаменитого однофамильца. А именно, что "мы с тобой в Париже
    Нужны — как в русской бане
    лыжи!"

 2. Завидно? Дети с родителями отлично отдохнули. Побывали в разных музеях, увидели много достопримечательностей. Культурно обогатились. Прекрасные экскурсии. Рекомендую.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button
Close