Зеленський звернувся до нардепів та порівняв Порошенка з туристом у єгипетському готелі (відео)

Обраний президент України Володимир Зеленський звернувся до депутатів Верховної Ради

До Ради внесли ще одну пропозицію щодо дати інавгурації Зеленського
призначити дату інавгурації 19 травня, а також звинуватив чинного президента Петра Порошенка у перестановках в армії і роздаванні звань генералів.

Про це він сказав у своєму відеозверенні у Facebook.

"Я звертаюсь до українського парламенту. Шановні депутати, сподавіюсь, що за три тижні поки ви відпочивали, ви не забули слова депутатської присяги: виконувати свої обов’язки в інтересах усіх співвітчизників.

Поки що ви діяти виключно в своїх інтересах, боїтесь розпуску Ради і затягуєте призначення дати інавгурації. І поки ви тряситесь за свої мандати, колишній президент Порошенко коїть незворотне: він робить активні перестановки у вищому командуванні армії, намагається пропихнути свого голову Нацради з питань телебачення і радіомовлення, призначає суддів Верховного суду серед яких юристи "Рошену", судді Майдану та родичі пана Ківа.

Роздає звання генералів більш ніж 20 особам, серед яких відповідальний за безпеку арсеналів і складів при якому сталися вибухи у Балаклеї, Ічні, Калинівці та Сватово. Дає звання "Героя України" голові Служби безпеки України пану Грицаку. Але я розумію, що марно щось говорити людині, яка каже "я готовий підставити плече", а сама тримає дві дулі в кишені.

Це нагадує мені туриста у єгипетському готелі: завтра додому, валізи спаковані, номер вже прибрали і нормальна вихована людина чекає на трансфер до аеропорту. Але не Порошенко. Він ніяк не заспокоїться. Тягне рушники, тапочки та бере усе підряд зі шведського столу. Я вас дуже прошу, здайте ключ, розрахуйтесь за міні-бар і вперед. Вам ще митницю і паспортний контроль проходити.

Саме тому я звертаюсь до Верховної Ради, найближчого засідання ви повинні призначити дату інавгурації на 19 травня.

Цього вимагаю не я, цього вимагає народ України в інтересах якого ви присягали діяти. Ви повинні зупинити ці політичні судоми кульгавої качки.

Країна потребує нормальної роботи усіх інституцій, народ не повинен чекати поки хтось напризначається перед довгою відпусткою. Думайте, будь-ласка, не про депутатські ксіви, думайте про Україну. 19 травня. Голосуйте", - заявив Зеленський.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание комментариев под статьями.
Уважаемые читатели, будьте взаимовежливы!
avatar
  Подписаться  
Уведомление о
Корабел
Корабел

Всё правильно сказал

ЛяШко
ЛяШко

немой преЗЕрдент ти навіть щось бурмочати вмієшь?
о Боги Єгіпту дайте цьому нещасному рушники, тапочки і пожрати з шведського столу, щоб воно не тягнуло їх коли буде тікати з України незабаром!!

Викос
Викос

Это все хорошо. Но почему мы наблюдаем,как возле ЗЕ начинают греть свои задницы Гройсман и его приемники, родитель "миротворца" - жирный хряк Геращенко и тоже его приемники? Вы посмотрите круг советников? Вова, не наступай на те же грабли, сдержи свои слова! Мразоту надо сажать, а не подстраиватся под них. Им пох*й на все, даже на семьи свои, кроме себя бл*!!!!!!!!!!!

Викос
Викос

За последние две недели, некоторые, кто призывал раньше давить всех неугодных, понемногу начинают перестегивать шлемы! Ребята, помните эти морды и не давайте себя обмануть, когда они начнут петь песни другой власти! Нет родажным мразям!!!!!!!!!

ЛяШко
ЛяШко

Викос піди подмийся, бо ізригання твої вже по холоші течуть!! да ти прав, жоппоблок за життя треба в ЗЕмішок і у річку всіх разом!!!

Викос
Викос

Сразу видно, что человек малообразован или кастрюлька давит)))))))

ЛяШко
ЛяШко

Викос їди вату просуши опудало путлероїдне!!
Така таєжна гидота як ти зовсім людей не бачила і сидить молиться на мумію!!

Популярное за неделю:

Погода
Погода у Миколаєві

вологість:

тиск:

вітер: