270x77
270x77

Автоматична відеофіксація порушень ПДД: у Миколаєві запускають пілотний проект

автоматическая видеофиксация
автоматическая видеофиксация

У Миколаєві запускають пілотний проект автоматичної відеофіксації порушень Правил дорожнього руху в рамках розвитку системи міського відеоспостереження «Безпечне місто».

Як повідомляє Відділ інформаційного забезпечення департаменту міського голови, тестовий комплекс фіксації порушень «Каскад» від виробника ТОВ «Українські системні інновації» найближчим часом запрацює на одній з найбільш аварійно небезпечних ділянок міських магістралей – проспекті Центральному, перетин з вулицею Шосейною.

Як повідомив керівник комунального підприємства «Міський інформаційно-обчислювальний центр» Євгеній Богаченко, обладнання призначене для автоматичної фото- та відеофіксації проїзду транспортних засобів у зоні контролю, вимірювання швидкості руху автівок, розпізнавання номерних знаків та фіксації подій з ознаками порушень Правил дорожнього руху. За попередньою домовленістю з фахівцями комплекс відеофіксації працюватиме не менше місяця.

«У нас було звернення від патрульної поліції щодо встановлення такого обладнання саме на розі проспекту Центрального та вулиці Шосейної. Ми отримаємо реальні дані з цієї аварійної ділянки: інтенсивність руху та кількість порушників. Місто матиме доступ до всього масиву оброблених даних», - розповів директор «Міського інформаційно-обчислювального центру».

При цьому він додав, що мав можливість ознайомитися з роботою системи безпосередньо в польових умовах. Результатом задоволений, адже якість обладнання не викликала жодних нарікань. На високому рівні й потужні можливості аналізу даних.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание комментариев под статьями.
Уважаемые читатели, будьте взаимовежливы!
avatar
  Подписаться  
Уведомление о
нигга
нигга

их таджики на металл поздают в первый же день)

Профессор Шариков
Профессор Шариков

В продолжении твоей шутки можно добавить что Сеня под каждым столбом поставит полицейского на Приусе.

Хрещатик
Хрещатик

За и бись , автобусы 5 лет Сеня обещал, а камеры хоп, и нате вам. снимайте свои гавномаршрутки

Популярное за неделю:

Погода
Погода у Миколаєві

вологість:

тиск:

вітер: