Общество

До числа призерів у Миколаєві потрапили школярі-ДЮПівці з Корабельного району

Добігли кінця зональні етапи цьогорічного Миколаївського обласного фестивалю дружин юних пожежних.

Як повідомляє прес-служба Головного управління ДСНС України у Миколаївській області, 7 травня у будинку художньої творчості відбувся міський етап конкурсу. Проявити свої творчі здібності зібралися команди-переможці районного етапу: «60 частина» — з Центрального, «Іскорка» — з Інгульського, «Фенікс» — із Заводського, «Рятівний десант 54» (команда зі школи № 54) — з Корабельного району Миколаєва.

Розпочався захід із Домашнього завдання за темою «Кращий пожежний — це ти обережний!». Виступи, які представили команди-учасниці, були яскравими та цікавими, журі глядачі в залі вітали дітей бурхливими оплесками та із цікавістю спостерігали за дійством на сцені.

Також команди представили до уваги суддів плакати соціальної реклами. Перемогу в цьому конкурсі виборола команда «Рятівний десант 54».

За результатом суддівського оцінювання, загальну перемогу виборола команда «60 частина», яка представлятиме свій район на обласному етапі фестивалю. Друге місце з однаковою сумою балів від журі посіли команди «Іскорка» та «Фенікс», третє — «Рятівний десант 54».

На завершення члени журі нагородили усіх учасників цінними подарунками, грамотами та смаколиками, а також побажали  учасникам не втрачати свою неординарність та творчий підхід до таких серйозних та життєво важливих тем.

 

Связанные статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button