Культура

Талановиті вихованці ПК «Корабельний» здобули нагороди в численних змаганнях

Юні вихованці Миколаївського міського палацу культури «Корабельний» у квітні 2019 року здобули почестні місця в різноманітних всеукраїнських конкурсах.

Про це до редакції «Корабелів.Інфо» повідомила адміністрація ММПК.

З 12 по 14 квітня у м. Кам’янець-Подільський відбувся IV Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «Перлина Поділля», на якому вдало виступили учасники студії естетичної гімнастики «Flowers» (керівник — Дар’я Гайдар). Серед багаточисельної кількості конкурсантів з різних міст України наші гімнасти, які виступали у номінаціях «Оригінальний жанр», «Хореографічне мистецтво», досягли вагомих результатів – десять дипломів ІІ ст. і сім дипломів І ст.:

лауреати І м. – дует Гавріна Ангеліна-Блищак Ганна, Драгуновська Анастасія, Костенко Крістіна, тріо Міцик К.-Іванова Ю.-Борова А., Андрющенко Анна, Данилевич Вікторія, тріо Дикасова А.-Сукова Д.-Блищак Г.;

лауреати ІІ м. – студія естетичної гімнастики «Flowers» (естрадний танець, змішана категорія), дует Андрющенко Анна-Селіверстова Анастасія, Шидловська Діана, Мандрик Єва, Рибалка Аліна, Борова Анна.

Усі учасники були нагороджені дипломами, медалями, кубками, а також мали можливість гарно провести дозвілля та познайомитись з визначними місцями Кам’янець-Подільського.

27 квітня у Львові відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «ПАСХАЛЬНА СТОЛИЦЯ УКРАЇНИ». У цьому фестивалі-конкурсі виступили вихованці міського палацу культури «Корабельний» з об’єднання «Унісон» – Анна Пекера та Олександра Толстікова. Юні співачки виконали конкурсні вокальні твори, які розучували зі своїм наставником — Тетяною Єрохіною.

Окрім дипломів, учасники отримали Кубки із логотипом фестивалю та можливість поспілкуватися з однолітками, поділитися творчими планами та перейняти позитивний досвід.

Також, 27 квітня у міському палаці культури відбулися Відкриті Всеукраїнські змагання «Кубок Миколаєва — RISING STARS CUP 2019» зі спортивних танців, у яких вдало виступили танцювальні пари та окремі виконавці народного ансамблю бально-спортивного танцю «Фантазія» (керівник — Юрій Крижановський).

І місце — Гінда Д. — Тхорик Є. — юний 1 D st.; Сердюк М. — Карденас О. — юв 1 + 2 Н;
Сердюк М. — Карденас А. — юв 1 + 2 шк.; Манецький А. — Кузнєцова С. — юв 1 + 2 шк.; Петренко О. — Капука М. — діти 1 Rising Stars Cup; Петренко О. — Капука М. — діти 2 шк.; Петренко Олександр — соло 1 Н; Лазарева Олена — соло 2 Н; Пряничникова Дарина — соло 7 шк.; Пряничникова Дарина — соло 3 деб.; Будник Єва — соло 3 деб.; Шкрабак Христина — соло 1 Rising Stars Cup;Бездітна Олена — соло 2 деб.; Корінецька Анна — соло 2 деб.

ІІ місце — Гінда Д. — Тхорик Є. — юний 1 E lat.; Манецький А. — Кузнєцова С. — юв 1 + 2 Н; Лазарева Олена — соло 12 Rising Stars Cup; Красильникова Марія — соло 6 шк.; Корінецька Анна соло 1 Rising Stars Cup; Прянічнікова Дарина — соло 12 Rising Stars Cup; Шкрабак Христина — соло 5 шк.; Стрижикова Кіра — соло 11 Rising Stars Cup.

ІІІ місце — Бездітна Олена — соло 1 Rising Stars Cup; Будник Єва — соло 12 Rising Stars Cup; Капука Марія — соло 1 Н; Стрижикова Кіра — соло 11 Rising Stars Cup; Красильникова Марія — соло 3 деб.

Связанные статьи

2 комментариев

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button