kloomba

Талановиті вихованці ПК "Корабельний" здобули нагороди в численних змаганнях

Юні вихованці Миколаївського міського палацу культури "Корабельний" у квітні 2019 року здобули почестні місця в різноманітних всеукраїнських конкурсах.

Про це до редакції "Корабелів.Інфо" повідомила адміністрація ММПК.

З 12 по 14 квітня у м. Кам’янець-Подільський відбувся IV Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «Перлина Поділля», на якому вдало виступили учасники студії естетичної гімнастики «Flowers» (керівник - Дар’я Гайдар). Серед багаточисельної кількості конкурсантів з різних міст України наші гімнасти, які виступали у номінаціях «Оригінальний жанр», «Хореографічне мистецтво», досягли вагомих результатів – десять дипломів ІІ ст. і сім дипломів І ст.:

лауреати І м. – дует Гавріна Ангеліна-Блищак Ганна, Драгуновська Анастасія, Костенко Крістіна, тріо Міцик К.-Іванова Ю.-Борова А., Андрющенко Анна, Данилевич Вікторія, тріо Дикасова А.-Сукова Д.-Блищак Г.;

лауреати ІІ м. – студія естетичної гімнастики «Flowers» (естрадний танець, змішана категорія), дует Андрющенко Анна-Селіверстова Анастасія, Шидловська Діана, Мандрик Єва, Рибалка Аліна, Борова Анна.

Усі учасники були нагороджені дипломами, медалями, кубками, а також мали можливість гарно провести дозвілля та познайомитись з визначними місцями Кам’янець-Подільського.

27 квітня у Львові відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «ПАСХАЛЬНА СТОЛИЦЯ УКРАЇНИ». У цьому фестивалі-конкурсі виступили вихованці міського палацу культури "Корабельний" з об'єднання "Унісон" – Анна Пекера та Олександра Толстікова. Юні співачки виконали конкурсні вокальні твори, які розучували зі своїм наставником - Тетяною Єрохіною.

Окрім дипломів, учасники отримали Кубки із логотипом фестивалю та можливість поспілкуватися з однолітками, поділитися творчими планами та перейняти позитивний досвід.

Також, 27 квітня у міському палаці культури відбулися Відкриті Всеукраїнські змагання «Кубок Миколаєва - RISING STARS CUP 2019» зі спортивних танців, у яких вдало виступили танцювальні пари та окремі виконавці народного ансамблю бально-спортивного танцю «Фантазія» (керівник - Юрій Крижановський).

І місце - Гінда Д. - Тхорик Є. - юний 1 D st.; Сердюк М. - Карденас О. - юв 1 + 2 Н;
Сердюк М. - Карденас А. - юв 1 + 2 шк.; Манецький А. - Кузнєцова С. - юв 1 + 2 шк.; Петренко О. - Капука М. - діти 1 Rising Stars Cup; Петренко О. - Капука М. - діти 2 шк.; Петренко Олександр - соло 1 Н; Лазарева Олена - соло 2 Н; Пряничникова Дарина - соло 7 шк.; Пряничникова Дарина - соло 3 деб.; Будник Єва - соло 3 деб.; Шкрабак Христина - соло 1 Rising Stars Cup;Бездітна Олена - соло 2 деб.; Корінецька Анна - соло 2 деб.

ІІ місце - Гінда Д. - Тхорик Є. - юний 1 E lat.; Манецький А. - Кузнєцова С. - юв 1 + 2 Н; Лазарева Олена - соло 12 Rising Stars Cup; Красильникова Марія - соло 6 шк.; Корінецька Анна соло 1 Rising Stars Cup; Прянічнікова Дарина - соло 12 Rising Stars Cup; Шкрабак Христина - соло 5 шк.; Стрижикова Кіра - соло 11 Rising Stars Cup.

ІІІ місце - Бездітна Олена - соло 1 Rising Stars Cup; Будник Єва - соло 12 Rising Stars Cup; Капука Марія - соло 1 Н; Стрижикова Кіра - соло 11 Rising Stars Cup; Красильникова Марія - соло 3 деб.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание комментариев под статьями.
Уважаемые читатели, будьте взаимовежливы!
avatar
  Подписаться  
Уведомление о
Викос
Викос

Мы гордимся этими детьми! Пусть они приносят радость и красоту жизни в наш МИР!!!!!

Елена
Елена

Умнички,ребята!рады за вас и гордимся !)))

Погода
Погода у Миколаєві

вологість:

тиск:

вітер: