270x77

Кто умер, кто уехал... Население Николаева только за 2 месяца уменьшилось на более 1000 человек

В январе-феврале 2019 года в Николаеве появились на свет 523 малыша, ушли из жизни 1286 человек. Таким образом, естественная убыль составила 763 жителя.

Об этом сообщает Главное управление статистики в Николаевской области.

С учетом миграционной убыли население города Николаева уменьшилось на 788 жителей и на 1 марта составляло 482 тысячи 398 горожан.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание комментариев под статьями.
Уважаемые читатели, будьте взаимовежливы!
avatar
  Подписаться  
Уведомление о
Свобода
Свобода

А как тут жить если город превращается в свалку и разваливается, работы нормальной нет а цены как в Киеве.

Никогда
Никогда

Треба якнайскоріше визначати найостаннішого, хто вимикатиме світло в місті... 8-)((

Lex
Lex

Да пусть горит. Собачкам виднее будет

будущий гастарбайтер
будущий гастарбайтер

я то же загранпасспорт делаю ,,, мне 47 и я хочу хоть внукам своим помочь (еще их нет, но не за горами ) .. старший сын уже уехал ,,, младшему пока 14 ... пожинаем плоды "децентрализации , веры, мовы, медреформы, экономического бардака, коррупции, революции гидности (пукин хуйло ) и т. д. )

ЛяШко
ЛяШко

Поїхала вата, залишились хороші люди, місто дуже гарне, так що не треба тут слюні пускати!!
не баче і не чує тільки сепарне лайно, якому тільки все зроби, пійдіть подніміть свою дупу і зробіть щось гарне для міста!!

Никогда
Никогда

...І саме ці хороші люди проголосували на виборах у співвідношенні 8:2 за усунення твого патрона - цього не баче дійсно лише лайно...

Елена
Елена

Що Ви зробили для нашого міста?дупу тяжко відірвати від дивану??Миколаїв дуже гарне місто ,і люди хороші . тільки ваші образи стосовно людей , дуже паскудні,тому Ваші коменти не доречні.зробіть щось хороше для Миколаєва,тоді Вас оцінять.дві справи за одну))) і людям добре і Вам буде подяка.

ЛяШко
ЛяШко

Кому не подобається це місто чого вони тут ниють, нехай їдуть там де на блюдечку все принесуть.
Я роблю добрі справи не турбуйтесь, не для афіши, мені все подобається, а якщо комусь не подобається нехай йдуть до ОДА чи депутам та вимагають чого невистачає!!

Елена
Елена

Я теж роблю добрі справи,чого ж ви не знаючи мене ,так мене паскудили...люди які відповідали Вам також без,, комплімента "не обійшлись...може Ви ЛяШко зрозумієте,що не всі люди погані?просто у кожного своя крапка зору....и на русском(им я тоже владею)не злитесь ,не оскорбляйте не обижайте людей,даже если их мнение не совпадает с вашим .если у Вас есть время и возможность и правда сделайте что нибудь хорошее для города и для жителей и для себя!)

Викос
Викос

Культура общения будет чище без оскорблений граждан Украины "ляшко".

ЛяШко
ЛяШко

громадян України я не ображаю, вони роблять все для того щоб було добре в країні,
а хто пише що все погано умисно разхитує та вселяє неповагу до країни в цілому.

Паша
Паша

Ляшко вот что ты несешь , тебе самому не надоело такую херню городить , значит каждый , кого обворовует Порох и вся его банда , должны этому радоваться ?

ЛяШко
ЛяШко

Тебе особисто обікрали? Якщо так, де заява у поліцію чи прокуратуру по пограбунок? Немає? Значить це чистої води наклеп і брехня, на якій виїхав Ко+ЗЕ, який дзвонив на своєму каналі 1+1 що крадуть мільярди, тільки тоді до них питання, щого ж вони не подавали заяви у правоохоронні органи про шахрайство? Значить вони є співучасниками у ціх злочинах і за це є теж статті!!!
Ще раз підкреслюю, є пред'явлення, значить повинна буди офіційна заява і відкрито кримінальну справу, і доведоно в суді, тоді це буде обгрунтоване звинувачення, таким способом я теж можу сказати що ви обікрали державу на мільйон і докажіть що це не так?
За необгрунтовану брехню необхідне покарання, не меньш ніж за злочини!!!

Популярное за неделю:

Погода
Погода у Миколаєві

вологість:

тиск:

вітер: