Общество

Юнаків весняного призову з Миколаєва почали відправляти на строкову військову службу

Вчора, 25 квітня, у місті Миколаєві відбулись урочисті заходи з нагоди першої відправки юнаків на строкову військову службу до лав Збройних Сил України.

Загалом весняний призив військовослужбовців строкової служби у Миколаївській області складає 815 юнаків, — повідомляє Миколаївський обласний військовий комісаріат.

Розділили урочисту мить та побажали вдалої служби призовникам рідні та близькі новобранців, представники органів державної влади та місцевого самоврядування, священнослужителі і громадськість.

Перед присутніми виступив заступник військового комісара Миколаївського обласного військового комісаріату Віктор Мамчур, який підкреслив, що строкова військова служба – це в першу чергу, виконання свого конституційного обов’язку. Адже кожен чоловік це, в першу чергу, захисник, а завданням строкової військової служби якраз і є навчити юнаків захищати свою Батьківщину і громадян України.

По-друге, служба в армії – це школа хоробрості і стійкості, особливо гартування волі та характеру, які залишаються у людини на все життя. Полковник Сергій Іванов наголосив на тому, що ця подія має дуже велике значення, тому що такі заходи дозволяють як пропагувати службу в Збройних Силах України, так і показують для всіх наших громадян, позицію юнаків, які готові служити та захищати нашу країну, здобувати новий військовий досвід. Саме такі, як Ви повертають довіру до Збройних Сил України та є гордістю нашої Миколаївської області. Від себе особисто він побажав призовникам з честю здобувати ази військової служби, бути гідними звання захисника України, брати приклад з Українських героїв, щоб у майбутньому стати надійною опорою Українського народу.

Представники органів державної влади та місцевого самоврядування відзначили, що уже сьогодні звичайні молоді хлопці стали складовою сильної, боєздатної та сучасної української армії, яка здатна захищати територіальну цілість та недоторканість нашої держави. Вони щиро подякували батькам за виховання синів, які в такий непростий для нашої країни час гідно виконують свій громадянський обов’язок та побажав юнакам успіхів під час проходження служби.

За традицією представниками духовенства був здійснений обряд благословення призовників на добру службу Батьківщині.

Тег

Связанные статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button
Close