kloomba

Адміністрація Корабельного району заявила про ліквідацію двох стихійних сміттєзвалищ

На замовлення адміністрації Корабельного району виконано роботи із ліквідації стихійних сміттєзвалищ на пустирі за АГК «Лада» та мкр. Кульбакино (вул. Знаменська – поворот до військового летовища).

Як йдеться у повідомленні на сайті адміністрації, аналогічні роботи розпочато в мкр. Балабанівка (між вул. Лесі Українки та вул. Пшеницина (курган)).

«З метою запобігання порушення Правил благоустрою та утворення стихійних звалищ сміття, адміністрація району звертається до мешканців Корабельного та Вітовського районів та переконливо наполягає укладати договори на вивіз ТПВ із спеціалізованими підприємствами. Кожна людина повинна відповідальне відноситись до місця свого проживання, адже - це є її обов'язком перед майбутнім поколінням», - йдеться у повідомленні.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание комментариев под статьями.
Уважаемые читатели, будьте взаимовежливы!
avatar
  Подписаться  
Уведомление о
Я.Логінов
Я.Логінов

Розумне рішення.

papik
papik

ничего разумого! это признание своей безпомощности! через пару недель начнут засирать опять! Ловить, штрафовать реальными суммами и публиковать результаты - вот это будет разумно!

Александр
Александр

Это отличная идея а ещё лучше открывать огонь с табельного оружия! Это же преступления против будущих жителей, внуков. Парочку если завалить больше и бумажки никто не кинет

Сергей
Сергей

Эти свалки администрация сама и устроила, вывозя туда на протяжении многих лет мусор от уборки улиц и не только. Туда трактора ЖЭКовские годами прицепы с мусором возили

Популярное за неделю:

Погода
Погода у Миколаєві

вологість:

тиск:

вітер: