270x77

Учні з Корабельного району власноруч практикувалися гасити пожежі

18 квітня у Вищому училищі суднобудування, що розташоване у Корабельному районі м. Миколаєва, відбулась акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти», а 19 квітня пожежні активно залучались до проведення Тижня безпечної життєдіяльності в школі №1 ім. О. Ольжича та економічному ліцеї №1.

Метою заходів було ознайомлення учнів із правилами пожежної безпеки. Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДСНС України у Миколаївській області.

На початку акції у ВПУС фахівець Головного управління ДСНС України у Миколаївській області розповів учням правила пожежної безпеки, яких слід дотримуватись при відпочинку на природі та у побуті, нагадав про те, як себе слід поводити при виявленні вибухонебезпечних предметів, та розповів про використання вогнегасників, як первинних засобів пожежогасіння.

«Наступним етапом заходу стала практична частина та майстер-клас, які провели рятувальники 5 Державної пожежно-рятувальної частини. Гасіння умовної пожежі водяним стволом та вогнегасником сподобались підліткам і вони власноруч попрактикувались у цьому. Також представник ДСНС зупинився і розповів на про спеціальне оснащення вогнеборця та як воно використовується на практиці», - йдеться у повідомленні.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание комментариев под статьями.
Уважаемые читатели, будьте взаимовежливы!
avatar
  Подписаться  
Уведомление о

Популярное за неделю:

Погода
Погода у Миколаєві

вологість:

тиск:

вітер: