270x77

"Пришлось попотеть": футболісти "Ольвії" перемогли команду "ЮШК" в рамках чемпіонату міста Миколаєва

13 квітня в рамках чергового чемпіонату міста Миколаєва в першій лізі на футбольному полі СК «Зоря» зустрілися команди «Ольвія» та «ЮШК».

Арбітрами матчу були Ю. Зеленський, С. Репня, В. Рубін, спостерігачем арбітражу - І. Пономаренко.

З самого початку гри неабияку ініціативу на полі проявили "ольвійці" (команда, яка представляє державне підприємство "Стивідорна компанія "Ольвія", розташоване в Корабельному районі ), вражаючи команду-супротивника швидкістю подач та нещадними атаками. Не пройшло багато часу, як «Ольвія» відкрила рахунок (на 13-ій хвилині матчу забив Сергій Катєлін).

Після першого голу недалеко опинився і другий, і третій (Антон Колихалов відправив м'ячі до воріт команди "ЮШК" на 17-ій та 19-ій хвилинах). Щоправда, суперник намагався наздогнати портовиків, і на 35-ій та 37-ій хвилинах Артем Дяков "помстився за своїх", також забивши два голи підряд.

На 36-ій хвилині Ігор Кузмічев забиває четвертий гол від "ольвійців", вирішивши долю першого тайму (4:2 на користь стивідорщиків).

 

У другому таймі продовжилася яскрава та емоційна боротьба за владу над м’ячем.

На деякий час веховенство взяли гравці «ЮШК», вдало забиваючи один за одним у ворота «Ольвії», і тим самим вирівняли рахунок. Однак стивідорці, незважаючи на дощ (що посилювався кожної хвилини, перетворюючи футбольне поле на слизьку арену), згуртувалися та змогли забити 5-й гол (Антон Колихалов на 56-ій хвилині), вириваючись уперед.

Остаточний результат матчу - 5:4 на користь «Ольвії».

"Впечатление от матча смазанное, двоякое. Начали хорошо, повели в счете 3:0, затем «поцапались» между собой, и пошел разлад в игре. Во втором тайме вели 4:2, соперник восстановил равновесие – 4:4. В итоге забили пятый победный мяч, для этого пришлось попотеть и попотеть. В общем, тяжелая победа, хотя могли выиграть на «одной ноге»...

Задачи ставим самые высокие. Хотим стать чемпионами, но это будет сделать очень трудно, поэтому постараемся попасть в тройку призеров", - прокоментував матч капітан "ольвійців" Сергій Катєлін.

За матеріалами Ярослави Шевчук ("Корабелів.Інфо")
і
федерації футбола міста Миколаєва

Редакция сайта не несет ответственности за содержание комментариев под статьями.
Уважаемые читатели, будьте взаимовежливы!
Погода
Погода у Миколаєві

вологість:

тиск:

вітер: