Общество

«Застаріле обладнання не відповідає вже жодним вимогам»: у школі Корабельного району перевірили організацію харчування

Сьогодні, 10 квітня, представники міської влади здійснили планову перевірку організації харчування у школі №1 ім. Олега Ольжича, розташованій в Корабельному районі міста.

Про це повідомляє Відділ інформаційного забезпечення департаменту міського голови.

«На прохання батьківського колективу, який активно бере участь у шкільному житті, без попередження до навчального закладу з інспекцією завітали перший заступник міського голови Володимир Криленко, начальник управління освіти міської ради Ганна Личко, представник КВП з організації харчування в навчальних закладах Наталія Мінько», — йдеться у повідомленні.

Посадовці перевірили санітарний стан харчоблоку та їдальні, наявність контрольної страви, відповідність порцій їжі встановленим нормативам, стан зберігання продуктів та документи, що підтверджують якість.

«Критичних зауважень до організації харчування школярів під час інспекції не зафіксовано, у той час, як стан приміщень та застаріле обладнання не відповідає вже жодним вимогам. За словами першого віце-мера Володимира Криленка, першочерговим завданням для міської влади є капітальний ремонт цього закладу. Школі 35 років, за цей час накопичилося чимало проблем як у навчальних приміщеннях, так і в харчоблоці. На жаль, косметичного ремонту тут недостатньо – треба міняти вікна, перепланувати приміщення, закупити нове обладнання», — йдеться у повідомленні.

У мерії нагадали, що днями департамент енергетики, енергозбереження та запровадження інноваційних технологій презентував проект реконструкції з термосанацією будівлі Миколаївської загальноосвітньої школи №1 ім. Олега Ольжича.

Проектом передбачено утеплення будівлі, заміну вікон та зовнішніх дверей, реконструкцію покрівлі, систем вентиляції та опалення, ремонт спортивної зали та харчоблоку.

 

Володимир Криленко доручив начальнику управління освіти Ганні Личко звернутися до колег з проханням при запланованій реконструкції врахувати придбання та монтаж вбудованого кухонного обладнання.

Міська влада разом з батьками й надалі триматимуть на контролі організацію харчування в навчальних закладах, адже лад можна навести тільки завдяки таким спільним діям.

Перевірки будуть продовжені.

школа №1 им. О. Ольжича

Тег

Связанные статьи

Один комментарий

  1. Когда чиновник стоит в такой басяцкой позе перед подчиненными , он в такой же позе будет орать что все виноваты!!! Только для того чтоб ничего не делать!!! Пустой и не нужный человек в обществе, потому что руки дрожат!!!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button
Close