270x77

"Дебати - це не шоу": Порошенко погодився на дебати із Зеленським (відео)

Чинний глава держави та кандидат у президенти України Петро Порошенко заявив, що «дебати можуть відбутися на базі Суспільного телебачення з трансляцією по всіх телеканалах», але він готовий провести дебати з Володимиром Зеленським на НСК «Олімпійський».

Напомним, ранее сообщалось:
"Я - это не вы в 14-ом году. Я принимаю вызов", - Зеленский поставил условия
для дебатов с Порошенко (видео)

«Володимире Олександровичу. Я радий, що ви, хоч і якось невпевнено, але прийняли запрошення провести дебати. Ми з вами дуже різні», - заявив у свою чергу Порошенко у відеозверненні до Зеленського.

Він наголосив, що «дебати - це не шоу, вони робляться не заради видовища на стадіоні».

«Дебати - це серйозна дискусія про стратегію розвитку країни, про цінності, про історичний вектор, про пріоритети, країна не просто обирає, вона довіряє свою долю», - додав Порошенко.

«Правила дебатів прописані в законі про вибори президента, почитайте їх, будь ласка. Вони можуть відбутися на базі Суспільного телебачення з трансляцією по всіх телеканалах для десятків мільйонів людей. Такі вже уставлені правила. Але стадіон, так стадіон. Я чекаю на Вас, Володимире Олександровичу», - наголосив чинний глава держави.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание комментариев под статьями.
Уважаемые читатели, будьте взаимовежливы!
avatar
  Подписаться  
Уведомление о
Срам
Срам

Да любой стране мира ето шоу, посмотрите какое шоу каждый раз у американцев

Донорюха
Донорюха

Не допустим к власти Порошенко

Срам
Срам

Теледебаты проводятся в последнюю пятницу перед днем повторного голосования между 19 и 22 часами в прямом эфире. Четко не говорится в законе что в помещении, а прМой ефир, на стадионе можно устроить

Николай
Николай

Дебаты должны проходить перед народом, а не для народа! Посмотрим на ответочку пороха, Вова подготовься хорошо, Украина с тобой!

Мазахист Пельш
Мазахист Пельш

НЕТ порошенко, нельзя допустить этого человека снова потому что с ним народ погибнет.

Популярное за неделю:

Погода
Погода у Миколаєві

вологість:

тиск:

вітер: