Серед мешканців Корабельного району більше 115 дорослих і близько 30 дітей захворіли на кір за І квартал

больной корью
больной корью

Неприємну можливість захворіти на кір мають всі, хто не привитий проти неї.

Про це розповіла на апаратній нараді в адміністрації Корабельного району головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги №7 Олена Власова.

Медичну допомогу в центрі отримують 12 025 дітей в віці від 0 до 18 років. Станом на 18.03.2019 року на кір з початку року захворіло 23 дитини, що проживають в Корабельному районі.

Ще захворіло 12 дітей, які перебувають в школі-інтернаті №2, що розташований в нашому районі, але діти, які там навчаються, перебувають під наглядом лікаря та медсестри інтернату і безпосередньо в інтернаті отримують медичну допомогу. "Після того, як ми отримали інформацію про спалах кору в інтернаті, туди була направлена бригада лікарів і медсестер центру на чолі з заступником головного лікаря з охорони дитинства і материнства Аллою Григорівною Долговою. Всі контактні особи (діти та працівники) були оглянуті, вакциновано 46 дітей та 93 дорослих вакциною КПК за рахунок ЦПМСД №7", - каже головний лікар ЦПМСП №7.

Серед дорослих захворілих на кір майже в 5 разів більше. Станом на 18.03.2019 р. – 113 осіб, з них 30 співробітників МГЗ, що мешкають в Корабельному районі. На сьогоднішній день число осіб, що захворіли, ще збільшилося.

Єдиний спосіб захисту від кору - це вакцинація. Управління охорони здоров’я Миколаївської обласної державної дміністрації виділило 900 доз вакцини КПК для вакцинування контактних осіб серед працівників МГЗ.

Читайте також:
В Николаеве эпидемия кори – заболело почти 500 человек,
среди них - медработники больницы в Корабельном районе

Діти вакцинуються згідно Календаря щеплень, який затверджений наказом МОЗ України від 18.05.2018р. №947 в 12 місяців та в 6 років. Контактні особи, що не мають щеплень від кору, вакцинуються протягом 72 годин від контакту. В І кварталі 2019 року в центрі провакциновано 29 контактних дітей. Щеплення контактним призначається одноразово.

Якщо це дорослі особи, то слід керуватися рекомендаціями наказу МОЗ України від 26.06.2018р. № 1216 (особи груп ризику вакцинуються в першу чергу).

"Медичними працівниками центру проводяться епідрозслідування кожного випадку захворювання на кір, виявляються контактні особи, яким у випадку необхідності робиться щеплення від кору. Також регулярно проводяться бесіди з батьками про значення вакцинації для профілактики кору", - зазначила Олена Власова.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание комментариев под статьями.
Уважаемые читатели, будьте взаимовежливы!
avatar
новее старее
Рома
Рома

Кор инфо, просто крик души души, только что вышел репортаж на тсн про укус собаки, ни слова не сказано что нас катастрофа с собаками, Да и вообще проблемы будто и не нету что возможна ипидемия смертельной болезни, почему новости так по сути ничего толком не говорят, то что у нас куча бездомных собак ни слова, типа лиса с леса собаку укусила

Увага
Увага

В Николаеве нет вакцины на сег.день, я обзвонила аптеки, и тем более в сем.амбулатории по пр.Корабелов,12,тоже заходила узнавала. На хера такое писать,отчитались они блин

WWW
WWW

Давай закроем корабелов инф

Светлана
Светлана

А по іншим районам яка ситуація? Управління охорони здоров'я де Ваші коментарі?

Pusy cat
Pusy cat

В Николаеве эпидемия. Вакцину нужно бесплатно предоставлять всем желающим, а не тем, где произошла вспышка.Работникам НГЗ, полиции и т.д. Заразится можно не только на рабте, а и в транспорте, магазине... Кипишь поднимут только после смертности. к сожалению это факт в нашей стране.

Популярное за неделю:

Статьи:

Погода
Погода у Миколаєві

вологість:

тиск:

вітер: