270x77
270x77

Майбутні судді ознайомились з діяльністю місцевої прокуратури в Корабельному районі

будущие судьи в местной прокуратуре №2
будущие судьи в местной прокуратуре №2

Як повідомляє прес-служба прокуратури Миколаївської області, майбутні судді ознайомились з діяльністю місцевих прокуратур.

Так, 21 та 22 березня 2019 року керівництвом регіональної прокуратури підтримано звернення ректора Національної школи суддів України та організовано ознайомчі візити для 8 кандидатів на посади суддів в Миколаївській місцевій прокуратурі №1, Миколаївській місцевій прокуратурі №2 (розташована в будівлі адміністрації Корабельного району міста Миколаєва) та Вознесенській місцевій прокуратурі.

Під час візиту кандидати на посади суддів ознайомилися з практичними аспектами прокурорської діяльності, зокрема, із системою та структурою місцевих прокуратур, здійсненням повноважень прокурора під час досудового розслідування, у судовому провадженні, у сфері міжнародного співробітництва, під час здійснення представницьких повноважень, а також ознайомилися з особливостями складання окремих процесуальних документів.

Зустріч пройшла у конструктивному та діловому руслі - прокурори та майбутні судді поділились позитивними враженнями від спілкування, наголосивши на змістовності й актуальності інформації.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание комментариев под статьями.
Уважаемые читатели, будьте взаимовежливы!
avatar
  Подписаться  
Уведомление о
Житель
Житель

Горжусь!!!

гена
гена

из за этих судей и прокуроров, весь бардак в стране. у них девиз: слава хабарю!

Марго
Марго

Какие судьи))
Они адвокаты тупые,а судьи это мрак
Все,судебной системе хана.
Слава просрасной украине извините не могу с большой буквы название страны написать

Популярное за неделю:

Погода
Погода у Миколаєві

вологість:

тиск:

вітер: