Мати старшокласниці Вітовського району переживає, як її донька складатиме ЗНО. Чиновники кажуть, що проблеми не існує

Мати старшокласниці Вітовського району переживає, як її донька складатиме ЗНО. Чиновники кажуть, що проблеми не існує
старшокласники (фото з Інтернету)

Мешканка Вітовського району Миколаївської області Олександра через ЗМІ намагається "достучатися" до чиновників, бо попередні самостійні спроби це зробити, за її словами, виявилися невдалими, і тепер жінка боїться, щоб участь її доньки-старшокласниці (учениці Новомиколаївської школи) у тестуваннях Зовнішнього незалежного оцінювання не опинилася під загрозою.

Про це Олександра написала в листі до редакції "Корабелів.Інфо":

"Я, мати учениці 11-го класу однієї із шкіл Вітовського району, дуже стурбована тим, чи зможе моя дитина в цьому навчальному році успішно скласти ЗНО.

У цю суботу - перше пробне ЗНО, а ми на нього не потрапляємо, як і на ряд наступних, бо не є зареєстрованим користувачем вчасно, тому що не було нічого відомо.

Ми неодноразово намагались  звернусь до районного методичного кабінету та особисто до завідувача методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту Вітовської РДА Товстоляки Яни Миколаївни для надання роз’яснень та рекомендацій щодо підготовки проведення тестування, але, на жаль, жодна спроба не була успішною. Чи то завідувачка так не має бажання спілкуватися з батьками... чи то часто відсутня на робочому місці.

В минулому році в березні-місяці вже було відомо, якими автобусами до яких пунктів, дати та час перевезення дітей на тестування. В цьому році ничого невідомо.

Допоможіть, будь ласка, достукатись до начальника відділу освіти Крайніка Р.М. та завідувача Товстоляки Я.М. для надання інформації, щоб ми хоча б своїми силами вчасно доставили дітей до місця проведення ЗНО".

"Під цим листом ще можуть підписатися ряд батьків", - запевняє жінка, але просить не публікувати її фамілію, аби це не нашкодило її дитині з боку педагогів.

P.S. Наступного дня після цієї публікації начальник відділу освіти, молоді та спорту Вітовсько районної державної адміністрації Роман Миколайович Крайнік повідомив до редакції "Корабелів.Інфо", що в Новомиколаївській ЗОШ у цьому році немає одинадцятого класу.

"Це свідчить про недостовірну інформацію та подальший неправдивий або сумнівний зміст листа, який був опублікований", - зазначив чиновник.

Він також повідомив, що всі без виключення учні 11-х класів Вітовського району, які будуть здавати ЗНО, зареєстровані в Херсонському регіональному центрі оцінювання якості освіти та ведуть підготовку до успішної здачі іспитів.

"Я завжди відкритий до спілкування і жодній людині ніколи не відмовив у консультації", - каже Роман Миколайович, підкреслюючи, що до ньго не було жодного звернення стосовно зазначеної в листі Олександри проблеми.

"Як і в попередні роки, буде організований підвіз дітей до місць проведення ЗНО. Про це батьків та дітей буде традиційно проінформовано перед іспитами, коли буде власне відоме місце проведення ЗНО", - написав Роман Крайнік до нашої редакції.

Крім того, в обласному департаменті освіти і науки зазначили, що керівництву шкіл Вітовського району доручено у черговий раз довести до батьків усю необхідну інформацію, що стосується участі дітей у тестуваннях із Зовнішнього незалежного оцінювання.