270x77

Хвилююча естафета пам`яті розпочалася в Галицинівській громаді до 75-ої річниці визволення сел Вітовщини (ВІДЕО)

Дуже хвилююча подія розпочалась в Галицинівській громаді - естафета пам`яті "Ратний і трудовий подвиг народу живе в віках".

Про це повідомляється на сторінці Галицинівської ОТГ в соцмережі facebook, де опубліковано відео, від якого на глаза глядачів навертаються сльози.

12 - 17 березня 1944 року йшли бої за визволення населенних пунктів Вітовського району...

"Бережемо в пам`яті земляків, що зі щирим серцем та безмежною мужністю пройшли крізь роки війни. Вогняним смерчем увірвалося на нашу землю страшне лихо, болем врізалося в кожне серце, горем впало у кожну родину. Шановні ветерани-односельці, вам випала важка доля захищати від ворога рідну землю, домівку, сім'ю, Вітчизну. Честь і слава вам за ваші мужність і героїзм, за здійснені подвиги!" - сказано в повідомленні.

На відео йдеться про так звані "Дзвони пам'яті". Школярі з сел Лупарево, Лимани, Галицинове із захопленням і вдячністю згадують своїх земляків - і тих, хто брав участь в далекій Другій світовій війні, і тих, хто став на захист України в сучасні дні...

Дуже хвилююча подія розпочалась в Галицинівській громаді - естафета пам`яті "Ратний і трудовий подвиг народу живе в віках"Бережемо в пам`яті земляків, що зі щирим серцем та безмежною мужністю пройшли крізь роки війни.Вогняним смерчем увірвалося на нашу землю страшне лихо, болем врізалося в кожне серце, горем впало у кожну родину.Шановні ветерани-односельці, вам випала важка доля захищати від ворога рідну землю, домівку, сім'ю, Вітчизну. Честь і слава вам за ваші мужність і героїзм, за здійснені подвиги!Иван Назар Людмила Палиенко Наталия Панаший Виктория Маслак Валентина Кондратюк Олена Олійник Алена Шикова Татьяна Витвицкая Людмила Тарко Світлана Сушко Лупарівський заклад загальної середньої освіти Галицинівська Зош Альона Миколаївна Прибузька Українка Вітовський Світлана Євдокимова Юлия Борисенко Алёна Роман (Дзуман) Алиса Музыка Вітовська районна державна адміністрація Вітовська районна рада Миколаївська обласна державна адміністрація Віктор Сікаленко Сергій Садовий Любов Дамаскіна Римма Дижевская Алла Жидик Сергей Тафтай Іванка Степова Олена Братченко Алла Павлова Людмила Кобилюх Наталия Шафранская

Опубліковано Галицинівська ОТГ Вівторок, 12 березня 2019 р.

 

"Нехай посміє хтось загрожувать країні, в якій такі батьки, в якій такі сини!" - кажуть діти.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание комментариев под статьями.
Уважаемые читатели, будьте взаимовежливы!
avatar
  Подписаться  
Уведомление о
Погода
Погода у Миколаєві

вологість:

тиск:

вітер:

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com