kloomba

"Деякі батьки роблять помилку, "ховаючи" синів", - Корабельний РВК викликає юнаків для приписки до призовної дільниці. СПИСОК

Корабельный районный военкомат
Корабельный районный военкомат

Приписка юнаків до призовної дільниці Корабельного району закінчується в березні. Згідно раніше наданих списків є такі, хто не приписався до призовної дільниці Корабельного району міста Миколаєва.

Корабельний районний військовий комісаріат нагадує, шо згідно п.3 ст.14 «Закону України про військовий обов’язок і військову службу» до призовних дільниць щороку протягом січня-березня приписуються допризовники, яким у рік приписки виповнюється 17 років. Цього року- це юнаки 2002 року народження.

Без посвідчення про приписку до призовної дільниці буде не можливо змінити місце проживання за реєстрацією, вступити до навчального закладу, отримати диплом, працевлаштуватися і т.п.

Якщо громадянин тільки прописаний за адресою, але фактично проживає за кордоном, то необ-хідно надати підтверджуючі документи. Якщо громадянин став на облік до іншого військкомату – необхідно прийти і повідомити Корабельний РВК. Деякі батьки роблять помилку, «ховаючи» своїх синів. Навіть коли громадянин хворий (інвалід) з дитинства - необхідно поставити його на військовий облік, щоб потім зняти за станом здоров‘я для отримати військово-обліковий документ.

Також зазначаємо, що за порушення правил військового обліку громадяни несуть відповідальність згідно чинного законодавства України.

СПИСОК
юнаків 2002 року народження, яким необхідно ТЕРМІНОВО
прибути до Корабельного РВК для проходження
приписки до призовної дільниці Корабельного району


п/п
Прізвище, ім’я та по батькові
1 АНТОНОВ КОСТЯНТИН ПАВЛОВИЧ
2 БЕЧКОВ ДЕНИС АНДРІЙОВИЧ
3 БИНЗАР ВАЛЕНТИН ОЛЕГОВИЧ
4 БІЛЯВСЬКИЙ ЄВГЕНІЙ ОЛЕКСІЙОВИЧ
5 БОРТКОВ ЮРІЙ ЮРІЙОВИЧ
6 ВДОВІЧЕНКО ЮРІЙ ІГОРОВИЧ
7 ГЕТЬМАНСЬКИЙ ЛЕОНІД ВІКТОРОВИЧ
8 ДРИГА ВІТАЛІЙ ВІКТОРОВИЧ
9 ЖОРЖ ЄВГЕНІЙ РУСЛАНОВИЧ
10 КИТАЄВ ВЛАДИСЛАВ СЕРГІЙОВИЧ
11 КІГАРОВ АРТЕМ СЕРГІЙОВИЧ
12 КІГАРОВ ДМИТРО СЕРГІЙОВИЧ
13 КОРШУН ДМИТРО ВАДИМОВИЧ
14 ЛАВРІНЕЦЬ МАКСИМ ДЕМ'ЯНОВИЧ
15 ЛЯЛЮК ОЛЕКСАНДР ВІТАЛІЙОВИЧ
16 МАЗНО АРТЕМ ЮРІЙОВИЧ
17 МЕЛЬНИК НІКІТА СЕРГІЙОВИЧ
18 НЕБОТОВ СЕРГІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ
19 НОСКОВ ІАКОВ ІГОРЕВИЧ
20 ОЗДЕМІР НЕДЖМЕТТІН ТУНДТАЙОВИЧ
21 ПЕТРЕНКО АНАТОЛІЙ ВІТАЛІЙОВИЧ
22 САВЧЕНКО ІВАН АНДРІЙОВИЧ
23 САМАРЕЦЬ ДМИТРО ДМИТРОВИЧ
24 СЛЮСАРЕНКО СЕРГІЙ СЕРГІЙОВИЧ
25 СТЕПАНЮК АНТОН РУСЛАНОВИЧ
26 СУШКОВ ВЛАДИСЛАВ МИКОЛАЙОВИЧ
27 ТРУХНІЙ ЮРІЙ ДМИТРОВИЧ
28 ШТИЛИК КИРИЛО АНДРІЙОВИЧ
29 ЮДІН КОСТЯНТИН ОЛЕГОВИЧ
30 ЮРЧЕНКО КІРІЛ ДМИТРОВИЧ

 

Новости по теме:
Редакция сайта не несет ответственности за содержание комментариев под статьями.
Уважаемые читатели, будьте взаимовежливы!
avatar
  Подписаться  
Уведомление о
Шоколадки понад усэ
Шоколадки понад усэ

"Деякі батьки роблять помилку, "ховаючи" синів", - Корабельний РВК викликає юнаків для приписки до призовної дільниці. СПИСОК
-----------
Мабуть, батьки помятають Иловайский и Дебальцевский котел. Когда их сыновья, благодаря петручиным корешам мертвы и ни одна мразь за это не ответила. Батьки видят, как кореша петюни богатеют на крови. Так, батьки роблять помилку...

Елена
Елена

Согласна с ,,шоколадки"это дети,подростки!А сколько уже погибло детей,отцов..я понимаю ,что они герои,их помнят....как это помогает осиротевшим деткам и овдовевшим женам...они остаются жить с болью вечной!!!И жизненные проблемы им никто не решает,и никто не обнимет и никто не скажет деткам и жене ,как сильно они любимы.....а вы пишете списки.....да каждая мама костьми ляжет ,чтоб ребенок был жив и невридим!!!! Как история говорит,,Богатые бьються,а у бедных лбы трещат"...

Елена
Елена

Да минусуйте,флаг вам в руки) только война всю историю была прибыльным делом для выше стоящих,а ваш минус и мой плюс погибших не вернут,как и мои комменты в том числе...Просто в этой статье говорится о детях ,которые на учёт не стали,о тех детях,которые пока с войной не столкнулись ради обогащения других .. может хоть их сожалеем!дети совсем же!!!

Елена
Елена

Ещё один момент:мама носит ребенка,рожает,папа с мамой (когда и один только родитель)ростят,кормят ,воспитывают и эти дети ещё и военкомату что-то должны?простите ,а с какой такой радости???

Елена
Елена

Минусовщик,у вас точно нет детей....

Популярное за неделю:

Погода
Погода у Миколаєві

вологість:

тиск:

вітер: