Гаряча гра: на футбольному полі зустрілись «Миколаїв»(U-18) і «Ольвія»

2 березня у рамках зимової першості міста Миколаєва з футболу 2018-2019 на стадіоні в парку Перемоги зустрілись досвідчені гравці команди «Ольвія» (представники державного підприємства СК «Ольвія», розташованого в Корабельному районі міста) та молода команда «Миколаїв»(U-18).

Арбітрами цього матчу були Ізбаш, Артеменко, Кравченко; спостерігачем арбітражу — Пономаренко.

Перший тайм розпочався з активної гри обох команд, однак відкрила рахунок «Миколаїв»(U-18).

Немало часу та зусиль знадобилося витратити портовикам для того, щоб зрівняти рахунок. Однак дуже швидко після цього супротивник забиває «ольвійцям» другий гол. Через деякий час «Ольвія» знов вирівнює рахунок та намагається вийти в лідери гри, однак уперед вирвався «Миколаїв»(U-18). Перший тайм закінчився з рахунком 3:2 на їх користь.

«Ольвія» - «Миколаїв»(U-18)

На жаль, ця доволі гаряча спортивна зустріч виявилася не на користь «Ольвії». Під час другого тайму портовикам вдалося забити 3-ій гол, однак юні гравці команди суперників відповіла ще шістьма голами.

Остаточний результат матчу — 9:3 на користь «Миколаїв»(U-18).