270x77
270x77

Благодійний фонд збирає кошти на лікування 2-річного Миколки з села Галицинове

Ірина і Миколка Деменчук
Ірина і Миколка Деменчук

На перший погляд, Миколка Деменчук (10.02.2017 року народження), що мешкає зі своєю мамою в селі Галицинове Вітовського району Миколаївської області, нічим не відрізняється від його однолітків. Дуже розумні оченята та надзвичайна посмішка. Він любить сміятися вголос. Але в свої майже 2 роки хлопчик тільки-но почав перевертатися. Микола ще не сидить і не ходить, не бере предмети в руки, йому потрібно дуже багато займатися, щоб повністю відновити втрачені рухові функції організму.

Мама Ірина (вона родом з села Лимани), почувши страшний діагноз свого хлопчика, відмовилась від роботи та навчання, її єдина мета – поставити свого сина на ноги будь-якою ціною! Його розумний погляд надає мамі сили займатися з хлопчиком кожного дня заради перемоги.

Вагітність протікала добре, адже цю дитину батьки чекали цілих 5 років. Ця історія про те, як внаслідок стимулювання родової діяльності новонароджена дитина потрапила до реанімації. Хлопчика рятували цілих 6 днів. Після цього Микола отримав захворювання – дитячий церебральний параліч... Зараз мама виховує Миколу сама. Про це повідомили на сайті "Українська біржа благодійності".

За два роки пройдено багато реабілітацій, масажів, ЛФК. Але найбільший результат дає проведення Войта-терапії щодня без перерв. В спеціалізованому центрі маму навчають, і подальша реабілітація проходить в домашніх умовах. Миколку дуже любить вся родина. З хлопчиком займаються кожен день, і кожний день – це боротьба зі злою недугою.

"Для подальшого результату потрібно регулярно проходити курси реабілітації та проводити Войта-терапію. Зараз родина Миколки не має можливості продовжити лікування в міжнародній клініці Войта-терапії міста Зігена без додаткової допомоги. А Ваш вклад може допомогти Миколі зробити свій перший крок у дитинство. На УББ ми збираємо частину необхідної суми – 32 717 грн", - сказано в повідомленні.

На 7 лютого 2019 року, згідно даних, опублікаваних фондом, для Миколки Деменчука залишилося зібрати 19 140 грн.

Як розповіли для "Корабелов.Інфо" в Лімановській сільраді, територіальна громада в минулому році допомогла мамі хлопчика, виділивши максимально можливу в подібних випадках суму матеріальної допомоги - 2 000 грн. Цього року таким нужденним можна виділяти по 5 тисяч гривень, але мати хворого хлопчика з цього приводу до сільради не зверталася.

Для того, щоб допомогти грошима хлопчику, зайдіть на наступну сторінку "Української біржи благодійності"

Редакция сайта не несет ответственности за содержание комментариев под статьями.
Уважаемые читатели, будьте взаимовежливы!
avatar
  Подписаться  
Уведомление о
Кеи
Кеи

Куда деньги пересылать??

Валентина
Валентина

номер карты напишите

коля
коля

в галициновке есть миллионеры! и они не могут помочь?позорники!
назар продай машину и помоги мальчику
почему р.с. не написали?

Лиса
Лиса

"Клинических исследований, подтверждающих действенность той или иной физиотерапии при лечении неврологических заболеваний, на данный момент нет.[2] В 1980-е годы проводились тестирования этих и других методик, но их эффективность (с учётом статистической значимости) обнаружена не была.[3][4] Некоторые источники относят войта-терапию к альтернативной медицине,[5] однако она применяется и поныне: как правило, в модификациях Чейли (Chailey) или Хэра (Hare), объединяющих методы Войты и Бобата с учётом новых медицинских представлений.[2]"
Выписала из Википедии. Хорошо, если она помогает в данном случае, но очень сомнительно... Стоит видимо не мало.. Им бы ещё что-то более действенное попробовать...В любом случае малышу выздоровления скорейшего!

инфо
инфо

Последствия родов в Жовтневой РЦБ и это не единственный случай.
Пусть все у них получиться. Ждем реквизиты.

Популярное за неделю:

Погода
Погода у Миколаєві

вологість:

тиск:

вітер: