"Ви - частинка історії"... Колишньому директору школи №1 Сєнкевич вручив відзнаку "За заслуги перед містом Миколаїв"

Микола Матіюк
Микола Матіюк

30 січня - день народження Миколи Матіюка, який багато років був директором Миколаївської загальноосвітньої школи № 1 імені Олега Ольжича, що розташована в Корабельному районі.

З цієї нагоди саме 30 січня на офіційному сайті навчального закладу опубліковане привітання на адресу колишнього очільника від нинішнього директора школи та всього її колективу.

Директором Николаевской школы №1,
выиграв конкурс, стал Владимир Заяц

"Шановний Миколо Георгійовичу!
Прийміть найщиріші вітання у цей святковий день!

Бажаємо Вам багато літ прожити,
Душею й серцем молодіти,
Щоб щастя й радість Вас не минали,
Щоб Ви постійно гарний настрій мали.

Ви - частинка історії буття кожного з нас.
Ви та людина, яка крокувала разом з нами ці роки.
Дякуємо Вам за це!

З повагою В. М. Заяць та колектив Рідної школи" - сказано в публікації.

А нещодавна, з нагоди Дня Соборності України та 100-річчя від дня проголошення Акту злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки, Микола Матіюк отримав нагороду від мера міста Миколаєва.

Про це також йдеться на офіційному сайті школи №1.

"Шкільні роки – це завжди дуже яскраві події в житті кожної людини. Але школа може стати і частиною життя. Рідною домівкою на багато років стала школа для Миколи Георгійовича Матіюка. Скільки дзвінків та уроків, учнів, педагогів, батьків, подій, зустрічей, роздумів…

Олександр Сєнкевич вручив талановитому керівнику, сучасному менеджеру управління, креативному педагогу Миколі Георгійовичу Почесну відзнаку «За заслуги перед містом Миколаїв» за багаторічну плідну працю та значний особистий внесок у розвиток освіти.

Щиро вітаємо Вас, Миколо Георгійовичу, з нагородою та бажаємо здоров’я, оптимізму, реалізації ідей і задуманих планів, надійних людей навколо, успіху, сімейного благополуччя і щастя", - сказано у повідомленні від 24.01.2019, автором якого зазначена "Шкільна Ольжичева родина".