Давно побудували, але ніяк не можуть ввести в експлуатацію трансформаторну підстанцію в мікрорайоні Балабанівка

Облэнерго

Про вироблення алгоритму щодо введення в експлуатацію трансформаторної підстанції в мікрорайоні Балабанівка Корабельного району м. Миколаєва йшлося на нараді під керівництвом заступника голови Миколаївської обласної державної адміністрації Валентина Гайдаржи в середу, 23 січня.

Зазначена трансформаторна підстанція збудована на замовлення КП «Капітальне будівництво Миколаївської міської ради» в 2016 році. Кошторисна вартість об’єкту склала 224 тис. грн.

Наразі підстанція перебуває на балансі ДЕЗ «Корабел», і вирішення потребує питання отримання технічних умов на приєднання до існуючих мереж енергозабезпечення, які знаходяться на обслуговуванні АТ «Миколаївобленерго». Зазначена трансформаторна підстанція надає можливість подальшого розвитку будівництва приватних житлових будинків, а також електрифікації садового товариства «Балабанівське».

Про це повідомили в Миколаївській ОДА.

За результатами наради керівництву ДЕЗ «Корабел» доручено в терміновому порядку звернутися до АТ «Миколаївобленерго» за отриманням технічних умов. Керівництву Миколаївської міської ради в особі заступника Миколаївського міського голови Юрія Степанця спільно з департаментом житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради рекомендовано в оперативному порядку відпрацювати питання виділення видатків на оплату технічних умов та скликати окрему нараду щодо визначення законодавчо врегульованих умов по передачі зазначеного об’єкту на технічне обслуговування АТ «Миколаївобленерго».