"Влаштував скандал з матершиною": водій "маршрутки" в Миколаєві висадив з салону жінку, яка тихенько розмовляла по телефону

водитель "маршрутки" № 52
водитель "маршрутки" № 52

"З миколаївськими маршрутками потрібно щось робити! Навіть якщо не звертати уваги на їх стан (хлів на колісах) і неіснуючі назви вулиць на покажчиках, то постійне зухвале та хамське ставлення водіїв до пасажирів викликає справедливе обурення. Зустрічаюсь з цим явищем практично кожного дня.

25 січня в маршрутці № 52, близько 16 годин, водію не сподобалось, що жіночка розмовляє телефоном (1. достатньо тихо розмовляла 2. Водій немає права заборонити пасажирам розмовляти), влаштував скандал з матершиною і висадив людину на декілька зупинок раніше..."

Таке повідомлення зробив у соцмержі facebook Олексій Коваленко, опублікувавши фото зазначеного маршрутного таксі (державний номер ВЕ 7794 АА) та його водія.

 

Нагадаємо: у випадках проблемних ситуацій та перебоїв у роботі міського пасажирського транспорту треба звертайтися до Управління транспортного комплексу, зв'язку та телекомунікацій Миколаївської міськради (вул. Адміральська, 20, телефон: (0512) 37-37-58, 37-40-76). Також за вказаною адресою потрібно оформлювати письмові скарги.

Гаряча лінія міської ради: 15-88 або (0512) 36-24-18.