270x77

"Тримаємо кулаки за наші колективи": танцівниці з Корабельного району взяли участь у фестивалі "Зірки Причорномор’я"

15 січня у ЧНУ імені Петра Могили відбувся конкурс з хореографії в рамках відомого і престижного фестивалю "Зірки Причорномор’я", на якому виступили відомі миколаївські танцювальні колективи.

Серед них – колектив індійського танцю «Бхарат» (керівник - Юлія Бородіна) та школа індійського танцю «Лакшмі» (керівник - Наталя Коночук) міського палацу культури «Корабельний».

Фестиваль направлений на підтримку учнівської молоді в різних видах мистецтва, стимулювання творчої активності, сприяння розвитку та реалізації молодих митців, а також виховання поваги до культури рідного краю.

«Цей конкурс не лише допомагає розвиватися творчій молоді, а й ознайомить школярів з культурним життям. Наш університет організовував цей конкурс 14 років поспіль, але деякий час у нас не було можливості його проводити. У цьому році відремонтували актовий зал і тепер ми можемо приймати конкурсантів», – розповідає керівник культурно-мистецького центру ЧНУ Олена Монахова.

Учасники показали хореографію сучасного та народного танців, зокрема, були представлені українські, індійські, грузинські народні танці.

"Результати фестивалю-конкурсу стануть відомі сьогодні, 18 січня, після завершення усіх конкурсних програм. А поки що тримаємо кулаки за наші колективи", - повідомила до "Корабелів.Інфо" адміністрація ПК "Корабельний".

Редакция сайта не несет ответственности за содержание комментариев под статьями.
Уважаемые читатели, будьте взаимовежливы!

Оставить комментарий

Пожалуйста, авторизуйтесь чтобы добавить комментарий.

Вы можете авторизоваться на сайте, используя профили в социальных сетяхavatar
  Подписаться  
Уведомление о
Погода
Погода у Миколаєві

вологість:

тиск:

вітер: