"Тримаємо кулаки за наші колективи": танцівниці з Корабельного району взяли участь у фестивалі "Зірки Причорномор’я"

15 січня у ЧНУ імені Петра Могили відбувся конкурс з хореографії в рамках відомого і престижного фестивалю "Зірки Причорномор’я", на якому виступили відомі миколаївські танцювальні колективи.

Серед них – колектив індійського танцю «Бхарат» (керівник - Юлія Бородіна) та школа індійського танцю «Лакшмі» (керівник - Наталя Коночук) міського палацу культури «Корабельний».

Фестиваль направлений на підтримку учнівської молоді в різних видах мистецтва, стимулювання творчої активності, сприяння розвитку та реалізації молодих митців, а також виховання поваги до культури рідного краю.

«Цей конкурс не лише допомагає розвиватися творчій молоді, а й ознайомить школярів з культурним життям. Наш університет організовував цей конкурс 14 років поспіль, але деякий час у нас не було можливості його проводити. У цьому році відремонтували актовий зал і тепер ми можемо приймати конкурсантів», – розповідає керівник культурно-мистецького центру ЧНУ Олена Монахова.

Учасники показали хореографію сучасного та народного танців, зокрема, були представлені українські, індійські, грузинські народні танці.

"Результати фестивалю-конкурсу стануть відомі сьогодні, 18 січня, після завершення усіх конкурсних програм. А поки що тримаємо кулаки за наші колективи", - повідомила до "Корабелів.Інфо" адміністрація ПК "Корабельний".

Редакция сайта не несет ответственности за содержание комментариев под статьями.
Уважаемые читатели, будьте взаимовежливы!
avatar
  Подписаться  
Уведомление о

Популярное за неделю:

Погода
Погода у Миколаєві

вологість:

тиск:

вітер: