270x77
270x77

На мешканців Корабельного району адміністрація наклала за рік 60 469 грн штрафів

У Корабельному штрафують за порушення правил благоустрою
У Корабельному штрафують за порушення правил благоустрою

За підсумками роботи адміністративної комісії при адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради за 2018 рік, станом на 1 січня 2019 року розглянуто 190 справ про адміністративне правопорушення.

Про це повідомляє прес-служба адміністрації Корабельного району.

Адміністративна комісія при райадміністрації протягом 2018 року провела 36 засідань.

У результаті проведеної роботи накладено штрафів на 168 осіб на загальну суму 60 469 грн.

Станом на 01.01.2019 року стягнуто штрафів на суму 12 847 грн. Закрито 121 справу. Повернуто 20 справ.

Надіслано на примусове виконання до Корабельного відділу Державної виконавчої служби Миколаївського міського управління юстиції 89 постанов.

Найбільш «актуальною» протягом 2018 року була ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення - «Порушення правил благоустрою територій міст та інших населених пунктів», яка передбачає відповідальність за порушення державних стандартів, норм і правил благоустрою населених пунктів.

Відповідно до п. 2.5 Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві, затверджених рішенням Миколаївської міської ради від 15 травня 2013 року № 28/10, мешканці міста (громадяни – власники будинків) зобов'язані забезпечити належний стан прилеглих територій до будинків незалежно від проживання, а пункт 12.2.8 передбачає адміністративну відповідальність за порушення вищезазначених Правил (відсутність у суб'єкта договору на вивезення твердих побутових відходів зі спеціалізованими організаціями), що є порушенням ст. 152 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення».

За 2018 рік розглянуто 176 справ за цією статтею, винні особи у встановленому діючим законодавством порядку були притягнуті до відповідальності. Треба відзначити, що сума штрафу становить від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340 – 1360 грн., а для посадових осіб та громадян, суб'єктів підприємницької діяльності, – від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів (850 – 1700 грн.).

Адміністрація Корабельного району нагадує, що громадянин, на якого складено протокол про адміністративне правопорушення, повинен з'явитись на засідання адміністративної комісії в термін, зазначений у повістці. При собі необхідно мати документ, що підтверджує його особу, та документи, які вказані вповноваженою особою, що складала протокол про адміністративне правопорушення.

Особа, що притягується до адміністративної відповідальності, має право:

- знайомитись з матеріалами справи;

- давати пояснення;

- пред'являти докази;

- користуватися консультацією адвоката.

Засідання адміністративної комісії при адміністрації Корабельного району проводяться щосереди (кабінет 114). Час засідання: з 10:00 до 12:00, телефон для довідок: 60-02-35

Редакция сайта не несет ответственности за содержание комментариев под статьями.
Уважаемые читатели, будьте взаимовежливы!
avatar
  Подписаться  
Уведомление о
Я. Логінов
Я. Логінов

Цікаво, чи заплатили мешканці накладені на них штрафи?

ЛяШко
ЛяШко

уроди ви следите как сами выполняете благоустройство района по дорогам и т.д.!!!
гнать такую нечисть долой, наш город и нам решать как жить, а путлероидную гниль гнать в ватастан!!

Azgard De
Azgard De

У нас тротуаров нет, о каком благоустрое идёт речь? Нашу местную власть нужно поголовно штрафовать! Ни дорог ни тротуаров по городу не осталось, за частный сектор даже говорить нечего, это просто бездорожье! Позор таким властям! Придумали штрафовать за песок перед домом если сами же срыли все клумбы из-за прокладки труб, а на место никто и ничего не вернул!

Популярное за неделю:

Погода
Погода у Миколаєві

вологість:

тиск:

вітер: