kloomba

У Корабельному районі пройшлися рейдом по оселям родин, які опинилися у складних життєвих обставинах

рейд в Корабельном районе
рейд в Корабельном районе

Попереджений – значить живий-здоровий: служба у справах дітей адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради разом зі співробітниками Корабельного РВ у м. Миколаїв ГУ ДСНС України в Миколаївській області нагадують про необхідність дотримання правил пожежної безпеки.

Якщо у свята до вас у двері завітала служба у справах дітей спільно із рятувальниками – не лякайтеся – це пропаганда безпечного способу життя і обережного поводження з опаленням.

Як кажуть працівники ДСНС: «Холоди надворі, як не дивно, додають вогню у хатах». Люди намагаються зігрітися у будь-який спосіб – результат – стрімко зростає кількість пожеж. Основна причина: нехтування правилами пожежної безпеки. Аби правила не так швидко забувалися, працівники рятувальної служби роздають спеціальні пам'ятки.

"Будинки, на які служби звертають особливу увагу – оселі сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах", - повідомили на офіційному сайті адміністрації Корабельного району.

Так, 2 січня 2019 року завідувач сектору захисту прав, свобод та законних інтересів дітей служби у справах дітей адміністрації Корабельного району Таворська Л.В. та головний спеціаліст сектору захисту прав, свобод та законних інтересів дітей служби у справах дітей адміністрації Корабельного району Кабацюра О.Л. спільно з провідними інспекторами Корабельного РВ у м. Миколаєві Олійником В.О., Мишеніною Ю.О. відвідали 4 сім'ї, в яких утримуються 10 дітей.

В ході рейду з усіма законними представниками проведені профілактично-роз'яснювальні бесіди, вони попереджені про належне виконання батьківських обов'язків та виконання відповідних правил безпеки з метою збереження життя та здоров'я їх нащадків.

Вкотре попереджаємо усіх: пожежу легше попередити, ніж загасити.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание комментариев под статьями.
Уважаемые читатели, будьте взаимовежливы!
avatar
  Подписаться  
Уведомление о
Погода
Погода у Миколаєві

вологість:

тиск:

вітер: