270x77

«Святкові дні пройшли без ексцесів, крім вивезення твердих побутових відходів», - мер Миколаєва Сєнкевич

Сьогодні, 3 січня, мер Миколаєва Олександр Сєнкевич провів нараду, в ході якої обговорили роботу міських служб під час відзначення Нового року.

Про це повідомляє Відділ інформаційного забезпечення департаменту міського голови.

«Святкові дні пройшли без ексцесів. Виняток – вивезення твердих побутових відходів, тут є питання», - сказав Олександр Сєнкевич.

Підтвердив існування такої проблеми і голова адміністрації Заводського району Віктор Дмитрук. За його словами, неякісний вивіз сміття – одне з найбільш актуальних на даний момент питань.

У свою чергу, віце-мер Юрій Степанець розповів, як підприємства-візники працювали в період новорічних свят.

«Є дані, як в святкові дні вивозилося сміття на полігон ТПВ. «Комунтранс» 30 грудня вивіз 980 куб.м сміття, 31 грудня - 1380 куб.м сміття 1 січня - 1265 куб.м сміття. Це підприємство сміття вивозило, але графік роботи складено не ідеально, в такі дні сміття повинні вивозити 2 рази на день. «Валан» 30 грудня вивіз 280 куб.м сміття, 31 грудня - 1198 куб.м, 1 січня - 452 куб.м сміття. «Обрій» взагалі не вивіз на полігон ТПВ жодної машини сміття. Куди з Корабельного району вивозили сміття? «Корунд» 30 грудня вивіз 100 куб.м сміття, 31 грудня - 135 куб.м, 1 січня - жодна машина не заїхала на полігон. Підприємство «Евако» 30 грудня вивезло 70 куб.м сміття, 31 грудня - 30 куб.м сміття, 1 січня жодного кубічного метра сміття не вивізло на звалище. «Микспецсервіс» 30 грудня та 1 січня нічого не вивозив, 31 грудня вивіз 60 куб.м сміття. Підприємство «Карс Клінінг» 30 і 31 грудня вивезло по 24 куб.м сміття, 1 січня - 13 куб.м сміття. КП «ЕЛУ автодоріг» 30 і 31 грудня вивезло по 3 куб.м сміття, 1 січня не вивозило сміття», - повідомив Юрій Степанець.

Крім того, заступник міського голови порушив проблему прибирання майданчиків, на яких розташовані сміттєві контейнери. За його словами, наразі діючий тариф, встановлений для візників, передбачає лише підбір сміття, яке випало при завантаженні. Немає даної послуги і в тарифах ЖЕКів.

Олександр Сєнкевич дав доручення головам районних адміністрацій та відповідним службам посилити роботу з візниками твердих побутових відходів, а також виробити шляхи вирішення проблеми, пов'язаної із прибиранням майданчиків під контейнери для сміття.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание комментариев под статьями.
Уважаемые читатели, будьте взаимовежливы!
avatar
  Подписаться  
Уведомление о

Популярное за неделю:

Погода
Погода у Миколаєві

вологість:

тиск:

вітер: