Матч був яскравим та непередбачуваним: на футбольному полі зустрілися "Ольвія" і "Лія" (ФОТО)

29 грудня в рамках ігор зимової першості міста Миколаєва з футболу 2018-2019 (вищої ліги) зустрілися команди «Ольвія» (представники держпідприємства «Стивідорна компанія «Ольвія», розташованого в Корабельному районі) та «Лія» (команда з Сухого Єланця).

Арбитрами матчу були Ю. Зеленський, В. Нагайчук,
П. Кравченко
.
Спостерігач арбитражу — М. Пономаренко.

Матч був яскравим та непередбачуваним.

В першому таймі «Лія» в атаці грала активніше за портовиків, тож у другій половині тайму суперники приголомшили голкіпера «Ольвії» спочатку першим голом (на 28-ій хвилині гри), а через деякий час (на 41-ій) – і другим. Отже, на перерву команди вийшли з рахунком 2:0 на користь «Лії».

У другому таймі, зібравшись з силами, команда «Ольвія» почала свій «контрнаступ», який приніс непоганий результат: портовики 2 рази влучили у ворота суперника (відзначились Дмитро Кузьмін (на 48-ій хвилині гри) та Антон Калихалов (на 58-ій хвилині).

Однак і суперник не думав здавати свої позиції, забивши за другий тайм ще 2 голи до воріт «Ольвії».

Остаточний результат гри — 4:2 на користь команди «Лія».

Окрім яскравих реалізованих моментів кожної з команд в запеклій боротьбі за перемогу, гра запам’яталася й тим, що була досить жорсткою — усіяною фолами, падіннями та суперечками.