kloomba

У Миколаєві презентували проект «Шкільний офіцер поліції»

Сьогодні, 27 грудня, на базі Миколаївської загальноосвітньої школи № 51 відбулась презентація проекту «Шкільний офіцер поліції».

Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Миколаївської області.

«Разом із шкільними офіцерами привітати учасників заходу прийшов і начальник Управління патрульної поліції Миколаївської області старший лейтенант поліції Віталій Даніла. За його словами, у дітей є дуже багато проблем і запитань, які вони не завжди можуть поставити батькам або вчителям, але від їхнього розуміння залежить безпечність оточуючого світу по відношенню до дитини. А ось патрульні зможуть надати відповідь на такі питання, і, разом з тим, знайти взаєморозуміння, побудоване на довірі», - йдеться у повідомленні.

Тепер на базі шкіл міста патрульні поліцейські регулярно проводитимуть тренінгові заняття з учнями на різну тематику за програмою «Школа і поліція», яка схвалена до використання Міністерством освіти і науки України.

«Проект реалізується з метою налагодження співпраці школи і поліції для створення гармонійного, безпечного середовища у навчальному закладі. Робота шкільних офіцерів поліції сприятиме ефективному навчальному процесу, розв’язанню конфліктів та попередженню правопорушень», - упевнений Віталій Даніла.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание комментариев под статьями.
Уважаемые читатели, будьте взаимовежливы!
avatar
  Подписаться  
Уведомление о
Все бывает
Все бывает

Научу ребенка как не зная законодательства за....ть всех подряд требованием Придявитедакументы. Бесплатно.

Популярное за неделю:

Погода
Погода у Миколаєві

вологість:

тиск:

вітер: