Общество

ДЦ Корабельного району влаштував для дітей в інклюзивно-ресурсному центрі «подорож до країни «Витворяшек»

«У країну «Витворяшек» потрапили 7 грудня діти, які відвідують інклюзивно-ресурсний центр № 2 в Корабельному районі. А запросили їх в таку незвичайну подорож Сніговичок та клоунесса Бантик. Діти долали перешкоди серед уявних лісових стежинок, розчищали дорогу від снігових кульок та крижаних заметів, варили банановий  мікс та полуничне варення – такі цікаві розваги організували для них педагоги Дитячого Центру позашкільної роботи Корабельного району», — йдеться в повідомленні ДЦ, яке прийшло на редакційну пошту «Корабелів.Інфо».

Наразі, це перша зустріч-знайомство педагогів та вихованців Дитячого Центру з колективом інклюзивно-ресурсного центру, який зовсім нещодавно відкрився в Корабельному районі на вулиці Сагайдачного.

«Дитячий Центр — це колектив відповідальних, трудолюбивих, креативних, веселих та успішних особистостей на чолі  з директором Тетяною Григорівною Турчак. І саме тому, тільки но в районі з’явився новий заклад для дітей, педагоги Дитячого Центру зразу запропонували свою дружбу та допомогу в спільній  праці», — сказано в повідомленні.

Свято дітям з інвалідністю дарували працівники та вихованці ДЦ: методист Климчук Ірина Володимирівна (клоунесса Бантик), культорганізатор Зацеркляна Ольга Андріївна (Сніговичок), акомпаніатор Турчак Сергій Семенович, звукооператор Ткаченко Дмитро Олександрович та керівник гуртка сучасного танцю «Денс-шоп» Білявська Інна Анатолівна, вихованці якої  подарували дітям інклюзивного центру запальний танок.

Подарунок від юних художників гуртка «Натхнення» (керівник — Радченко О. М.) — «Корабель Мрій» — з найкращими побажаннями та як знак на подальшу співпрацю передала в ресурсний центр директор ДЦ Тетяна Григорівна Турчак.

Методист ДЦ позашкільної роботи
Корабельного району Л. В. Бабіна

Связанные статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button