kloomba

«У зв’язку з припиненням фінансування КЖЕП №24», - у Корабельному районі ліквідували виборчу дільницю

У Корабельному районі було ліквідовано виборчу дільницю №480802 (вул. Океанівська, 28-А), яка існувала на постійній основі, - із розподілом виборців на інші виборчі дільниці.

Про це йдеться у Постанові Центральної виборчої комісії від 4 грудня 2018 року № 238, повідомляє адміністрація Корабельного району міста Миколаєва.

«Ліквідація дільниці відбулася у зв'язку з реформуванням сфери надання житлово-комунальних послуг у м.Миколаєві, яка передбачає ліквідацію житлово-комунальних підприємств, припиненням фінансування комунального житлово-експлуатаційного підприємства №24 та подальшу консервацію приміщення диспетчерської КЖЕП №24, в якому розміщені приміщення для голосування та приміщення дільничної виборчої комісії, відключенням даної будівлі від системи життєзабезпечення (опалення, електропостачання та стаціонарного телефонного зв'язку), що унеможливлює проведення в цій будівлі голосування виборців», - йдеться у повідомленні.

Також ліквідацію виборчої дільниці пояснили відсутністю альтернативної будівлі з необхідною кількістю приміщень відповідної площі, а також можливістю віднесення виборців до суміжних виборчих дільниць № 480798, 480799, 480808 та незначною відстанню до них.

Детальніше про дислокацію виборчих дільниць можна дізнатися ТУТ.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание комментариев под статьями.
Уважаемые читатели, будьте взаимовежливы!
avatar
  Подписаться  
Уведомление о
Погода
Погода у Миколаєві

вологість:

тиск:

вітер: