Общество

"Будьте обачні зі своїми мріями, вони мають здатність збуватися!" - до школи в Корабельному районі завітають полярники

У понеділок, 3 грудня, було оголошено результати конкурсу МОН “Запроси полярника до себе”.

Українські учасники антарктичних експедицій прочитали всі листи учнів, що надійшли до них у межах конкурсу «Запроси полярника до себе», та обрали переможців. Ними стали по 3 школи в 8 містах – Києві, Черкасах, Миколаєві, Білій Церкві, Житомирі, Одесі, Львові, Харкові.

Загалом діти надіслали на конкурс понад 200 листів, серед яких були малюнки, відео, фото тощо. Зокрема, були світлини виготовлених школярами власноруч смаколиків, якими вони планують частувати гостей, відео, де першокласники дають свої варіанти відповідей на запитання: кому належить Антарктида? Яка там погода? Хто такі полярники і чим вони займаються? та інші.

Чимало запитань в листах ставили й самі діти: чи часто ви бачите білих ведмедів? Чи бачили ви метеорити? Що ви їсте? Як ходите слизьким льодом? Чи існує професія пінгвіно-піднімач? Чи правда, що на морозі люди довше зберігають молодість? Чи справді пінгвіни є однолюбами? Якщо Антарктида – це Південний полюс, чому там зимно?

«Коли ми з колегами читали листи, то приємно було відзначати, наскільки допитливими та наполегливими є наші діти. А ще приємніше було читати, що вони вважають полярників надзвичайними героями й хочуть, щоб вони відкрили секрети справжньої дружби та витримки у складних умовах. Хочу від усіх нас подякувати за кожен лист, кожне звернення, запитання. Всі вони для нас неймовірно важливі», – відзначив очільник Національного антарктичного наукового центру Євген Дикий.

Читаючи листи, полярники оцінювали їхню креативність, продемонстровану учнями мотивацію, логічність та доступність викладу думок. В підсумку з Миколаївських навчальних закладів переможцями стали:

– Загальноосвітня школа-інтернат №3
– Загальноосвітня школа №1 імені Олега Ольжича
– Міський економічний ліцей №2

Наша школа ввійшла в трійку тих закладів, що відвідають полярники в Миколаєві ?
Висловлюємо величезну й щиру вдячність за ініціативу й поширення інформації п. Наталії Сараєвій, п. Наталі Сидоровій, за реалізацію ідеї – п. Ірині Бондаренко, а головне – нашій випускниці Вікторії Кудряшовій, яка так хотіла, щоб мрія всіх дітей Рідної школи збулася?

Будьте обачні зі своїми мріями, вони мають здатність збуватися!!!

ДЯКУЄМО ВСІМ!!! ГОТУЙМОСЯ ДО ЗУСТРІЧІ”, – сказано в повідомленні Миколаївської загальноосвітньої школи № 1 імені Олега Ольжича на її сторінці у Фейсбук.

Читайте больше наших новостей в Telegram-канале @korabelov_info

Связанные статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Back to top button