kloomba

Вчителька з Корабельного району міста Миколаєва бере участь у фаховому конкурсі "Учитель року - 2019" (ВІДЕО)

Учитель початкових класів Миколаївської загальноосвітньої школи №1 імені Олега Ольжича (розташована у Корабельному районі нашого міста) Валентина Броніславівна Олійник бере участь у фаховому конкурсі «Учитель року - 2019» в номінації «Вчитель інклюзивного класу».

Про це йдеться у повідомленні, яке розміщено на сторінці школи в соцмережі Facebook.

«Конкурс «Учитель року - 2019» - можливість зустрітися з іншими дітками, які чекають на визнання своєї геніальності, можливість розкрити секрети успішності праці з батьками в умовах інклюзії, можливість переконливо довести – мій досвід у роботі інклюзивних класів може слугувати іншим, де діти рідні», - сказала сама конкурсантка у відео-презентації.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание комментариев под статьями.
Уважаемые читатели, будьте взаимовежливы!
avatar
  Подписаться  
Уведомление о
Оксана
Оксана

А проблема виграти вчитель року серед старшої школи? А ще краще серед вчителів училищ? Живуть в тепличних умовах вчителі шкіл. . Самі нічого не роблять, а батьки наймають репетиторів. А ми потім розповідай як пишеться твір.

Николай
Николай

Единственная от Николаева, успехов Вам!!!

4-В
4-В

Самая замечательная учительница! Успехов и побед!

пороххуй
пороххуй

"Учитель года-2016“ Виолетта Македон из Берегова Закарпатской области выехала в Британию, где работает смотрительницей за 80-летним английским дедом. Лучший учитель года выносит горшки и получает зарплату в день такую, какую она в месяц получала в Украине». Слава украине!

Погода
Погода у Миколаєві

вологість:

тиск:

вітер: