"У світі любові, добра та краси" пропонують побути гостям ПК "Корабельний" на зустрічі з нагоди Дня толерантності

ДК "Корабельный"
ДК "Корабельный"

«Толерантність – це те, що робить можливим досягнення миру та веде від культури війни до культури миру». Так зазначено в Декларації принципів толерантності, прийнятої у 1995 році ЮНЕСКО.

Відтоді, 16 листопада у всьому світі відзначають Міжнародний день толерантності за рішенням ЮНЕСКО, ухваливши Декларацію принципів терпимості. У ній йдеться про рівність усіх людей, незалежно від їхнього віросповідання, етнічної належності чи кольору шкіри. Ці принципи закріпили у «Загальній декларації прав людини», що проголошує неприйняття усіх форм дискримінації, недопущення геноциду і покарання за нього.

З нагоди цього дня, а також напередодні Дня Гідності та Свободи, колектив аматорського театру М. О. Троянова запрошує усіх, хто бажає, на вечір-зустріч «У світі любові, добра та краси», що відбудеться 20 листопада о 14:00 у художньо-музичному салоні Миколаївського міського палацу культури «Корабельний» (проспект Богоявленський, 328).

Основною ідеєю зустрічі за основу взято постулати Декларації принципів толерантності, прийнятої у 1995 році ЮНЕСКО: «пропагування толерантності та об’єднання зусиль для досягнення глобальної культури гармонії та миру».

Актори театру обіцяють занурити усіх у світ театрального мистецтва й засобами художнього слова через призму драматичних творів відомих театральних діячів навчити кожного уникати конфліктів, бути терпимішими, співчувати та перейматися проблемами інших.

Вхід вільний.

Адміністрація ММПК "Корабельний"