Общество

«Стати частиною великої справи», – у Миколаєві відкрили благодійну виставку картин на підтримку хворих дітей

14 листопада у виставковій залі міського палацу культури і мистецтв (вул. Нікольська, 54) відкрилася благодійна виставка-продаж картин «Подаруй життя«, спрямована на підтримку дітей із захворюваннями серця.

Як повідомляє Відділ інформаційного забезпечення Миколаївської міської ради, на виставці представлено 70 робіт різних жанрів. За кошти, виручені від продажу творів мистецтва, для відділення нефрокардіології обласної дитячої лікарні придбають необхідне медичне обладнання – холтер ЕКГ, спеціалізовані медичні ліжка, приладдя в маніпуляційні кабінети.

Лише протягом одного року у відділенні проходять лікування 1200 дітлахів, причому дехто з них перебуває у стаціонарі від 2 до 4 місяців. Щоб підтримати лікарню та допомогти важкохворим дітям отримати якісні медичні послуги у кращих умовах та швидше одужати, благодійний фонд «Сприяння дітям» спільно з миколаївськими художниками проводить виставку картин та запрошує всіх бажаючих приєднатися до важливої справи.

Під час офіційного відкриття заходу Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич подякував організаторам та пригадав, що вже подібні благодійні заходи проводяться вже втретє. Мер звернувся до городян із закликом приєднатися до доброї ініціативи, відвідати виставку та від щирого серця зробити свій благодійний внесок.

Як поінформувала присутніх голова обласної ради Вікторія Москаленко, обласна рада розробила програму підтримки важкохворих дітей, яка буде винесена на розгляд депутатського корпусу

Завідувачка відділення нефрокардіології обласної дитячої лікарні Наталія Попова познайомила гостей заходу зі своїми маленькими пацієнтками, одна з яких, 7-річна Карина Булак, стала обличчям виставки.

«Серед митців, які представили свої роботи, цього року є двоє зовсім юних миколаївців, Антоніна Крицька та Поліна Адабір», — розповіла організатор Олена Легка.

Для них підготували приємні подарунки від партнерів проекту.

Шановні миколаївці! До 18 листопада вас чекають у міській виставковій залі (вул. Нікольська, 54). Приходьте самі та запрошуйте друзів, ставайте частиною великої справи!

 

Связанные статьи

Подписаться
Уведомление о
guest
0 Комментарий
Встроенные отзывы
Посмотреть все комментарии
Back to top button
0
Будем рады вашему мнению, прокомментируйте новость!x
()
x