Юні танцюристи з Корабельного району Миколаєва повернулися із перемогами з «Київського балу-2018»


10 листопада у Києві відбулися Всеукраїнські змагання з танцювального спорту «Київський бал-2018», на яких вдало виступили танцювальні пари Народного ансамблю бально-спортивного танцю «Фантазія» (керівник - Юрій Крижановський) Миколаївського міського палацу культури «Корабельний».

Про це йдеться у листі заступника директора з культурно-масової діяльності ММПК «Корабельний» Максима Коровая, яке надійшло на редакційну пошту «Корабелів.Інфо».

«Наш колектив, як і завжди, показав досить гарні результати, які є яскравим свідченням наполегливості й працелюбності дітей під час занять. Скарбничка колективу поповнилася великою кількістю нагород, медалей», - йдеться у листі.

Нижче перелічені імена переможців та лауреатів:

1 місце: Коновалов Д. - Іванова А. - діти деб / 10

1 місце: Коновалов Д. - Іванова А. - юв1 деб / 8

1 місце: Манецький А.- Кузнєцова С. юв2 шк / 7

1 місце: Гинда Д.- Тхорик Е. - юн1 + 2 Н / 5

1 місце: Коновалов Денис - діти деб соло / 24

1 місце: Коновалов Денис - діти шк соло / 13

1 місце: Іванова Аліса - діти деб соло / 24

1 місце: Марочканіч Анастасія - юв1 + 2 шк соло / 23

1 місце: Марочканіч Анастасія - юв1 Н соло / 16

1 місце: Хруленко Анастасія - юв1 + 2 шк соло / 23

2 місце: Висоцький З. - Крижанівська В. - юв1Е / 8

2 місце: Іванова Аліса - діти шк соло / 13

2 місце: Шкрабак Христина - діти деб соло / 24

2 місце: Шкрабак Христина - діти шк соло / 13

2 місце: Нестеренко Дарина - діти деб соло / 24

2 місце: Карденас Олександра - юв2 Н соло / 18

2 місце: Карденас Олександра - юв1 Н соло / 16

2 місце: Ловчікова Вероніка - юв1 + 2 Е st / 12

2 місце: Ожема Аріна - юв1 + 2 шк соло / 23

3 місце: Висоцький З. - Крижанівська В. - юв2 Н / 17

3місце: Марочканіч Анастасія - юв2 соло Н / 18

3 місце: Ловчікова Вероніка - юв1 + 2 Е соло lat / 16

4 місце: Крижанівська Вікторія - Висоцький З. юв1 Н / 13

4 місце: Гинда Д. - Тхорик Е. -юн1 + 2 Е lat / 11

4 місце: Ловчікова Вероніка - юв2 Н соло / 18

5 місце: Карденас Олександра - юв1 + 2 Е соло lat / 16

5 місце: Кузнєцова Софія - юв1 Н соло / 16

6 місце: Хруленко Анастасія - юв2 Н соло / 18