Культура

Клуб спортивного танцю палацу культури «Корабельний» вдало виступив на «Осінньому кубку Грації-2018» у Миколаєві

11 листопада на паркеті Обласного палацу культури відбулися змагання зі спортивної хореографії «Осінній кубок Грації-2018», у яких взяли участь танцівники клубу спортивного танцю «Елена» (керівник клубу — Олена Заборовська) міського палацу культури «Корабельний».

Про це йдеться у листі, який надійшов від ММПК «Корабельний» на редакційну пошту інтернет-видання «Корабелів.Інфо».

«Наші дві танцювальні пари показали досить непогані результати, поповнивши скриньку нагород колективу дипломами, медалями. Дебютували у змаганнях пара у складі Проніна Олександра й Буток Діани. Юні танцівники посіли почесне ІІІ місце на п’єдесталі пошани.

А ось інша пара — Ткач Аліна — Кудрін Сергій -посіли IV місце у програмі «стандарт», ІІІ м. – у програмі «латина» (Е-клас). У загальному заліку М-клас вони посіли І місце», — йдеться у листі.