Суд покарав призовника за ухилення від строкової служби в лавах ВСУ

судебный приговор
судебный приговор

КОРАБЕЛЬНИЙ РАЙОННИЙ ВІЙСЬКОВИЙ КОМІСАРІАТ ПОВІДОМЛЯЄ:

Продовжується осінній призов на строкову військову службу, термін з 01 жовтня по 31 грудня 2018 року.

Відповідно до рішення РНБО України, введеного в дію Указом Президента України від 24 вересня 2014 року № 744 військовослужбовці строкової військової служби до виконання бойових завдань в операції об’єднаних сил в Донецькій та Луганській областях не залучаються.

Громадяни призовного віку зобов'язані з'явитися до призовної дільниці в десятиденний строк з дня початку чергового призову, визначеного Указом Президента України.

З введенням єдиного реєстру  в 2019 році призовникам ускладнюється вступ до навчальних закладів, отримання диплому, працевлаштування, реєстрація місця проживання, виїзд за кордон і т. п.

Відповідно до ст. 335 Кримінального кодексу України «Ухилення від призову на строкову військову службу» - карається обмеженням волі на строк до 3-х років.

Так, чернігівця Андрія Л. Деснянський райсуд покарав 2 роками обмеження волі з іспитовим строком 2 роки за ухилення від строкової служби.

Про це йдеться у вироку суду.

Хлопець весною цього року пройшов медичну комісію. Був визнаний придатним до служби. Отримав повістку про виклик на 2 травня для відправки до лав ЗСУ. Однак до збірного пункту не прибув.

Поліція його розшукала. Проти нього відкрили кримінальне провадження. У суді він визнав провину. Сказав, що ухилився від призову свідомо, - повідомляє сайт "Високий вал".

Редакция сайта не несет ответственности за содержание комментариев под статьями.
Уважаемые читатели, будьте взаимовежливы!
avatar
  Подписаться  
Уведомление о
Алиса с чудесами
Алиса с чудесами

Лучше в тюрягу, чем на кладбище...сейчас удалят мой коммент))))

Я не робот
Я не робот

Как говорит мой знакомый: пусть лучше трое судят, чем четверо несут. А вообще-то здесь столько патриотических граждан, рвущихся в защиту незалежной, то совсем не понятен недобор в призыве.

Ммм
Ммм

Только теперь ему дадут условку!!!) И вуаля он в армию не идет- и в тюрьму не сядет! Он уклонист а не рецедевист убийца- молодец!)

Популярное за неделю:

Погода
Погода у Миколаєві

вологість:

тиск:

вітер: