"Солодощі чи смерть"? Дітлахи в Корабельному районі Миколаєва святкували "Хелловін" (ФОТО)


У Дитячому центрі позашкільної роботи Корабельного району міста Миколаєва відсвяткували Хелловін. Про це у соцмережі повідомили вихованці гуртка літературної творчості «Альтанка» (керівник - Н.М. Паламарчук):

"Добре, якщо всі монстри в твоєму житті можуть змити фарбу з обличчя і виявитись лише старшим другом, який в будь-яку хвилину кинеться на допомогу. Якщо рани - намальовані, роги - лише яскрава прикраса, а викрадена керівниця гуртка, як в добрих фільмах, - ціла та неушкоджена подолала своїх викрадачів. 🎃

У вівторок, 30 жовтня, всією Альтанкою грали у квест, який старша група розробила для молодшої. Лякались страшних звуків та темряви, збирали вірші, грали у квіддіч та вгадували мелодії за першими нотами.

Потім їли смаколики та вигадували страшні історії на конкурсі костюмів. Солодощі чи смерть! - звісно, солодощі, особливо, якщо тобі одинадцять років і поряд вірні друзі..."

ДОВІДКА:

Напередодні католицького Дня усіх святих відзначається Хелловін – день мерців, демонів та потойбічних сил. Моторошне свято, яке відзначається 31 жовтня, здобуло популярність у всьому світі. Згідно з дохристиянським кельтським повір'ями, в ніч на 1 листопада межа між світом живих та потойбіччям розмивається, і до світу живих можуть потрапити душі мертвих та інші потойбічні істоти. Тож, стало веселою традицією "замаскуватися" під нечисть, аби вона прийняла тебе "за свого" і не чіпала... Для когось Хелловін – це можливість стати казковим чудернацьким створінням і розважитися з друзями. А хтось вважає, що це "диявольське святкування, яке не повинно з'являтись в Україні". Що ж, у кожного своя думка...