Общество

Безкоштовно, анонімно та конфіденційно: у Миколаєві створено мобільну бригаду допомоги жертвам домашнього насильства

В рамках проекту «Комплексний підхід до вирішення проблеми насильства щодо жінок та дівчат в Україні» у м. Миколаєві з вересня 2018 року створена та функціонує Мобільна бригада соціально-психологічної допомоги для жертв насилля, яка розміщується на базі Миколаївського міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді. До складу мобільної бригади соціально-психологічної допомоги входять кваліфіковані соціальні працівники та психолог. Всі послуги надаються безкоштовно.

Про це йдеться у повідомленні Миколаївського міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді.

Одним із завдань мобільної бригади є реагування та надання соціально-психологічної допомоги постраждалим особам, які потребують термінової допомоги, зокрема шляхом кризового та екстреного втручання. Крім цього, вона проводить інформування постраждалих осіб щодо послуг (медичних, соціальних, психологічних, правових тощо), які ті можуть отримати для подолання наслідків насильства, та щодо надавачів таких послуг, зокрема інших загальних або спеціалізованих служб підтримки постраждалих осіб. Також бригада проводить роз’яснення постраждалим особам щодо їх прав, визначених законом, можливостей отримання допомоги від суб’єктів та доцільності її отримання.

Для отримання допомоги Ви можете звернутися за телефонами:  (095) 807 18 41,  (063) 456 23 31, (0512) 47 64 66, а також на електронну адресу: gbv.ua.mt51@gmail.com

«Запам’ятайте: домашнє насильство – це не внутрішньо сімейна справа чи особливості родинного спілкування. Це протиправні дії, яким немає виправдання та про які не можна мовчати! Не слухайте, що «б’є – значить любить», «всі через це проходять», «це нічого не змінить», «мені соромно», «я боюся». Звертаємо Вашу увагу, що допомога надається безкоштовно, анонімно та конфіденційно!», — йдеться у повідомленні.

Тег

Связанные статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button
Close