kloomba

Гармонізація та самовираження: у відділенні соціальних послуг в Корабельному районі проходять заняття гуртка "Арт-терапія"

занятия по арт-терапии
занятия по арт-терапии

Кожен новий навчальній рік приносить нові знання, нові можливості для розвитку особистості та реалізації своїх потреб. Актуальним зараз є розвиток в людині креативності мислення.

У відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради на прохання слухачів «Університету третього віку» в цьому році почалися заняття гуртка «АРТ-ТЕРАПІЯ». Викладає даний предмет волонтер Коваленко Марія Григорівна.

Заняття проходять щосереди о 14 годині.

А що ж таке арт-терапія? Це вид психотерапії та психологічної корекції, заснованої на мистецтві та творчості. Це особлива форма розвитку особистості, заснована на творчому самовираженні (малюнкова терапія). Арт-терапія допомагає людині ліквідувати наслідки стресу та підвищити свою самооцінку. Основною задачею арт-терапії є гармонізація, самопізнання та самовираження людини.

В.о. заступника директора міського територіального центру
Мельник Т.П.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание комментариев под статьями.
Уважаемые читатели, будьте взаимовежливы!
avatar
  Подписаться  
Уведомление о

Популярное за неделю:

Погода
Погода у Миколаєві

вологість:

тиск:

вітер: