Вихованці палацу культури «Корабельний» вдало виступили на змаганнях з танців «Південний вітер-2018» у Херсоні


7 жовтня в актовій залі Херсонського національного технічного університету відбулися обласні змагання із сучасних танців «Південний вітер-2018», організаторами яких виступили Асоціація сучасного та естрадного танцю України, Херсонське обласне відділення АСЕТУ та студія танцю «Яни Башмакової». Учасниками турніру згідно положення могли бути виключно танцівники з Херсонської та Миколаївської областей.

Про це йдеться у листі заступника директора з культурно-масової діяльності ММПК «Корабельний» Максима Коровая, яке надійшло на редакційну пошту «Корабелів.Інфо».

Нашу область і місто у змаганнях представляли учасники зразкового ансамблю сучасного танцю «Жемчужина» (керівник Наталія Кобельчук) Миколаївського міського палацу культури «Корабельний».

Усі конкурсанти демонстрували свої хореографічні вміння у таких танцювальних стилях: DISCO; DISCO-FREESTYLE; DISCO SLOW; DANCEHALL; HIP-HOP; HOUSE; JAZZ-FUNK; WAACKING; BREAK – DANCE; СТК; CONTEMPORARY; STREET DANCE SHOW.

«Наші танцівники проявили гарні хореографічні навики, які здобувають під час занять, що проводять керівник-тренер Наталія Кобельчук разом зі своїми помічниками Мариною Чеботарьовою та Юлією Школяровою», - йдеться у листі.

Серед чималої кількості учасників, які виступали у різних номінаціях, миколаївський колектив поповнив свою скарбничку багатьма нагородами.

Пропонуємо вашій увазі ознайомитися з результатами:

І м. – Ширяєва Валерія, Арзуманов Максим, Куцарова Каріна, Іванченко Юлія, Семенова Ксенія, Бавикіна Анастасія, Русіна Анастасія, Ліповяк Софія;

І м. – танцювальні дуети: Арзуманов Максим-Кізима Дар’я, Русіна Анастасія-Семенова Ксенія, Алексіна Мілана-Ліповяк Софія;

І м. – мала група зразкового ансамблю сучасного танцю «Жемчужина».

ІІ м. посіли: Арзуманов Максим, Кізима Дар’я, Джайніні Аліса, Куцарова Каріна, Ліповяк Софія, Семенова Ксенія, Іванченко Юлія, Яремчук Катерина, Сорокіна Діана, Алексіна Мілана, Ширяєва Валерія.

ІІІ м. вибороли: Волошин Микита, Яремчук Катерина, Ширяєва Валерія, Іванченко Юлія, Єрмолаєва Євангеліна, Кізима Дар’я, Ліповяк Софія, Алексіна Мілана.

На четверту сходинку змагань піднялися: Семенова Ксенія, Ліповяк Софія, Алексіна Мілана, Русіна Анастасія, Іванченко Юлія, Арзуманов Максим, Сорокіна Діана.

V м. за Джайніні Алісою, Алексіною Міланою, Сорокіною Діаною, Бавикіною Анастасією.

Шостими у своїх номінаціях і вікових категоріях стали: Єрмолаєва Євангеліна, Алексіна Мілана, Ліповяк Софія.