Общество

У Миколаєві нагородили найкращих освітян, у тому числі і педагогів деяких навчальних закладів Корабельного району

Напередодні професійного свята (ФОТО)

За доброю традицією щороку напередодні професійного свята у Миколаєві підбивають підсумки роботи освітян та відзначають найкращих. 3 жовтня в Миколаївській міській раді відбулася урочиста церемонія нагородження педагогічних працівників міста.

Присутнім повідомили, що міськрадою розглядається можливість передбачити в міському бюджеті на наступний рік кошти, щоб збільшити фінансову підтримку праці освітян, у тому числі, фахівців, які працюють понаднормово, виховують обдарованих дітей, розробляють власні навчальні програми.

Починаючи з 2007 року, 20 освітян отримують відзнаку та грошову премію за кількома номінаціями.

От і цьогоріч мер міста Миколаєва Олександр Сєнкевич та перший заступник міського голови Володимир Криленко виконали почесну місію та вручили відзнаки за вагомий особистий внесок у розвиток освітньої галузі, активну участь у суспільному житті та заслуги перед територіальною громадою найкращим педагогічним працівникам Миколаєва, серед яких – і освітяне навчальних закладів Корабельного району (виділено жирним шріфтом – прим. ред.).

 

Цьогоріч в номінації «Дошкільна освіта» нагороджено:

  • – Саранчук Світлану Іванівну, вихователя ДНЗ №5;
  • – Євич Наталію Андріївну, вихователя ДНЗ № 78;
  • Слесаренко Ольгу Іванівну, вихователя ДНЗ № 132;
  • Сідашову Олену Іванівну, музичного керівника ДНЗ № 106;
  • – Новицьку Олену Валеріївну, музичного керівнику ДНЗ№ 50.

У номінації «Загальна середня освіта»:

  • –  Герасименко Світлану Володимирівну, вчителя української мови та літератури ЗОШ №28;
  • Мороза Євгена Олександровича, вчителя історії та правознавства ЗОШ №29;
  • – Каратєєву Світлану Олександрівну, вчителя початкових класів ЗОШ №34;
  • – Калугіну Тетяну Вікторівну, вчителя початкових класів АДТ;
  • – Шевченко Оксану Григорівну, вчителя хімії, Гімназія №41;
  • – Федорову Ольгу Володимирівну, вчителя фізики, математики ЗОШ №3;
  • – Шиндера Валерія Петровича, вчителя предмета «Захист Вітчизни» та фізичної культури ЗОШ №51.

У номінації «Позашкільна освіта»:

–  Тісовську Яну Олегівну, керівнику гуртків «Основи екологічних знань» та гуртків вищого рівня «Флористика», Міська станція юних натуралістів:

награждена и Яна Тисовская
слева – Яна Тисовская

–  Гузій Ірину Сергіївну, керівника гуртків «Юні фотоаматори» і «Анімація», Міська станція юних техніків.

У номінації «Управління закладом освіти»:

  • – Тельнову Світлану Анатоліївну, директора ЗОШ №46;
  • – Богуна Петра Михайловича, директора ЗОШ № 22;
  • Мойсеєнко Оксану Володимирівну, завідуючу ДНЗ №101;
  • – Постику Олену Василівну, завідуючу ДНЗ №112;
  • – Нікітчук Надію Володимирівну, заступника директора з навчально-виховної роботи ЗОШ №27;
  • – Вербицьку Світлану Миколаївну, заступника директора з навчально-виховної роботи АДТ.
слева - Оксана Мойсеенко, зав. д/с №101 "Дружба"
слева – Оксана Мойсеенко, зав. д/с №101 “Дружба”

Третій рік поспіль за ініціативою депутатського корпусу та виконавчих органів міської ради вчителі, які підготували переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, переможців (призерів) ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України отримують грошову винагороду. Цьогоріч таких учителів 64.

За підготовку переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін нагороджено:

Вчителів спеціалізованої ЗОШ №22 з поглибленим вивченням англійської мови:

  • – Пухалевича Валерія Васильовича;
  • – Бессонову Ніну Володимирівну;
  • – Фоміну Наталію Іванівну;
  • – Ляшко Олену Анатоліївну.

Вчителя Миколаївського морського ліцею імені професора М. Александрова Кіцай Ольгу Михайлівну.

Вчителів гімназії №2:

  • – Лобзіну Світлану Вікторівну;
  • – Гершкович Інну Анатоліївну;
  • – Гордієнко Наталю Володимирівну;
  • –  Купцову Валентину Володимирівну;

Вчителя гімназії №3 Маханьковську Людмилу Йосипівну:

слева - Людмила Маханьковская
слева – Людмила Маханьковская

Вчителя гімназії №4 Полюхову Ольгу Дмитрівну.

Вчителя гімназії №41 Пиртю Тетяну Олегівну.

Вчителів Миколаївського муніципального колегіуму ім. В. Д. Чайки:

  • –  Крисинську Ірину Володимирівну;
  • –  Остапчука Леоніда Володимировича;
  • –  Калачинського Сергія Вікторовича;
  • –  Калачинську Галину Петрівну.

Вчителів класичного ліцею:

  • – Столяр Оксану Миколаївну;
  • – Кремповську Тетяну Ярославівну.

Вчителів Першої Української гімназії ім. Миколи Аркаса:

  • –  Бабій Ірину Петрівну;
  • – Сідень Ірину Олександрівну;
  • –  Яценко Наталю Анатоліївну;

Вчителя економічного ліцею №2 Кулакову Тетяну Олексіївну.

Вчителя школи №3 Тоцьку  Олену Миколаївну.

Вчителя загальноосвітньої школи № 19 Чернюк Олену Валеріївну.

Вчителя загальноосвітньої школи № 24 Чекан Лілю Василівну.

Вчителя загальноосвітньої школи №  42 Мостову Наталію Вікторівну.

За підготовку переможців (призерів) ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад  з базових дисциплін та ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів членів Малої академії наук України нагороди отримали:

вчителі спеціалізованої загальноосвітньої школи №22 з поглибленим вивченням англійської мови:

  • –  Безнюк Тетяна Валентинівна;
  • – Гончарова Ірина Олександрівна;
  • – Осипова Людмила Георгіївна;
  • –  Авраменко Оксана Василівна;
  • –  Ольшицька Юлія Михайлівна;
  • –  Безсмертна Ірина Костянтинівна;
  • –  Ткач Ірина Олександрівна.

Вчителі Миколаївського муніципального колегіуму ім. Володимира Дмитровича Чайки:

  • –  Савенко Лариса Миколаївна;
  • – Середенко Людмила Едуардівна;
  • –  Гетманцев Василь Сергійович;
  • –  Денисенко Оксана Миколаївна;
  • –  Коваль Тетяна Сергіївна;
  • –  Арзуманова Ірина Юріївна;
  • –  Хаміцевич Світлана Миколаївна;
  • – Вовченко Валентина Дем’янівна.

Вчитель економічного ліцею №2 Осипова Вікторія Олександрівна

Вчителі гімназії №2:

  • –  Корольова Олена Андріївна;
  • –  Маєнко Любов Іванівна;
  • – Кожущенко Олена Петрівна;
  • –  Шкабура Тетяна Леонідівна;
  • – Відайко Геннадій Вікторович;
  • – Раєвська Олена Володимирівна.

Вчитель гімназії №3 Мазур Марина Анатоліївна.

Вчителі першої української гімназії ім. Миколи Аркаса:

  • –  Тарновська Алла Григорівна;
  • – Разумова Христина Родіонівна;
  • –  Цуркіна Тетяна Валентинівна;
  • –  Геллер Тетяна Володимирівна.

Вчителі юридичного ліцею:

  • – Варшавська Майя Юхимівна;
  • –  Парамонова Тамара Володимирівна;
  • –  Гращенкова Ірина Олександрівна.

Вчителі Миколаївського морського ліцею ім. М. Александрова:

  • –  Горбунов Сергій Вікторович;
  • – Корж Тамара Олександрівна.

Вчитель ЗОШ №3 Бессонов Олександр Сергійович.

Вчитель ЗОШ №18 Полуляхова Валентина Антонівна.

Вчитель ЗОШ №19 Фролова Ольга Миколаївна.

Вчитель ЗОШ № 20 Порожня Людмила Миколаївна.

Вчитель ЗОШ №51 Карпова Альбіна Абдулазізівна.

Педагог Міської станції юних техніків Лисенков Едуард Анатолійович.

Педагогів нашого міста було відзначено Грамотами Верховної Ради України. Їх вручили:

– Жидковій Ірині Миколаївні, завідуючій закладом дошкільної освіти № 22;

–  Масюті Євгену Івановичу, директору закладу загальної середньої освіти № 51;

–  Кухаренко Зої Сафронівні, директору Будинку вчителя.

Нагрудний знак «Відмінник освіти» Міністерства освіти і науки отримали:

– Карандей Станіслав Олексійович, учитель духових інструментів «Академії дитячої творчості»;

–  Коляда Тетяна Павлівна, керівник гуртка Будинку дитячої та юнацької творчості Заводського району;

Нагрудним знаком «Василь Сухомлинський» нагороджено:

–  Малишеву Наталію Іванівну, завідуючу закладом дошкільної освіти № 140;

– Брагіна Анатолія Леонідовича, учителя гімназії  № 4.

Відділ інформаційного забезпечення міської ради

Читайте больше наших новостей в Telegram-канале @korabelov_info

Связанные статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Back to top button