У Миколаєві нагородили найкращих освітян, у тому числі і педагогів деяких навчальних закладів Корабельного району (ФОТО)


За доброю традицією щороку напередодні професійного свята у Миколаєві підбивають підсумки роботи освітян та відзначають найкращих. 3 жовтня в Миколаївській міській раді відбулася урочиста церемонія нагородження педагогічних працівників міста.

Присутнім повідомили, що міськрадою розглядається можливість передбачити в міському бюджеті на наступний рік кошти, щоб збільшити фінансову підтримку праці освітян, у тому числі, фахівців, які працюють понаднормово, виховують обдарованих дітей, розробляють власні навчальні програми.

Мер міста Миколаєва Олександр Сєнкевич та перший заступник міського голови Володимир Криленко виконали почесну місію та вручили відзнаки за вагомий особистий внесок у розвиток освітньої галузі, активну участь у суспільному житті та заслуги перед територіальною громадою найкращим педагогічним працівникам Миколаєва, серед яких - і освітяне навчальних закладів Корабельного району (виділено жирним шріфтом - прим. ред.).

Починаючи з 2007 року, 20 освітян отримують відзнаку та грошову премію за кількома номінаціями.

Цьогоріч в номінації «Дошкільна освіта» нагороджено:

- Саранчук Світлану Іванівну, вихователя ДНЗ №5;

- Євич Наталію Андріївну, вихователя ДНЗ № 78;

- Слесаренко Ольгу Іванівну, вихователя ДНЗ № 132;

- Сідашову Олену Іванівну, музичного керівника ДНЗ № 106;

- Новицьку Олену Валеріївну, музичного керівнику ДНЗ№ 50.

У номінації «Загальна середня освіта»:

-  Герасименко Світлану Володимирівну, вчителя української мови та літератури ЗОШ №28;

- Мороза Євгена Олександровича, вчителя історії та правознавства ЗОШ №29;

- Каратєєву Світлану Олександрівну, вчителя початкових класів ЗОШ №34;

- Калугіну Тетяну Вікторівну, вчителя початкових класів АДТ;

- Шевченко Оксану Григорівну, вчителя хімії, Гімназія №41;

- Федорову Ольгу Володимирівну, вчителя фізики, математики ЗОШ №3;

- Шиндера Валерія Петровича, вчителя предмета «Захист Вітчизни» та фізичної культури ЗОШ №51.

У номінації «Позашкільна освіта»:

Тісовську Яну Олегівну, керівнику гуртків «Основи екологічних знань» та гуртків вищого рівня «Флористика», Міська станція юних натуралістів:

награждена и Яна Тисовская
слева - Яна Тисовская

 

-  Гузій Ірину Сергіївну, керівника гуртків «Юні фотоаматори» і «Анімація», Міська станція юних техніків.

У номінації «Управління закладом освіти»:

- Тельнову Світлану Анатоліївну, директора ЗОШ №46;

- Богуна Петра Михайловича, директора ЗОШ № 22;

- Мойсеєнко Оксану Володимирівну, завідуючу ДНЗ №101;

- Постику Олену Василівну, завідуючу ДНЗ №112;

- Нікітчук Надію Володимирівну, заступника директора з навчально-виховної роботи ЗОШ №27;

- Вербицьку Світлану Миколаївну, заступника директора з навчально-виховної роботи АДТ.

слева - Оксана Мойсеенко, зав. д/с №101 "Дружба"
слева - Оксана Мойсеенко, зав. д/с №101 "Дружба"

 

Третій рік поспіль за ініціативою депутатського корпусу та виконавчих органів міської ради вчителі, які підготували переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, переможців (призерів) ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України отримують грошову винагороду. Цьогоріч таких учителів 64.

За підготовку переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін нагороджено:

Вчителів спеціалізованої ЗОШ №22 з поглибленим вивченням англійської мови:

- Пухалевича Валерія Васильовича;

- Бессонову Ніну Володимирівну;

- Фоміну Наталію Іванівну;

- Ляшко Олену Анатоліївну.

Вчителя Миколаївського морського ліцею імені професора М. Александрова Кіцай Ольгу Михайлівну.

Вчителів гімназії №2:

- Лобзіну Світлану Вікторівну;

- Гершкович Інну Анатоліївну;

- Гордієнко Наталю Володимирівну;

-  Купцову Валентину Володимирівну;

Вчителя гімназії №3 Маханьковську Людмилу Йосипівну:

слева - Людмила Маханьковская
слева - Людмила Маханьковская

 

Вчителя гімназії №4 Полюхову Ольгу Дмитрівну.

Вчителя гімназії №41 Пиртю Тетяну Олегівну.

Вчителів Миколаївського муніципального колегіуму ім. В. Д. Чайки:

-  Крисинську Ірину Володимирівну;

-  Остапчука Леоніда Володимировича;

-  Калачинського Сергія Вікторовича;

-  Калачинську Галину Петрівну.

Вчителів класичного ліцею:

- Столяр Оксану Миколаївну;

- Кремповську Тетяну Ярославівну.

Вчителів Першої Української гімназії ім. Миколи Аркаса:

-  Бабій Ірину Петрівну;

- Сідень Ірину Олександрівну;

-  Яценко Наталю Анатоліївну;

Вчителя економічного ліцею №2 Кулакову Тетяну Олексіївну.

Вчителя школи №3 Тоцьку  Олену Миколаївну.

Вчителя загальноосвітньої школи № 19 Чернюк Олену Валеріївну.

Вчителя загальноосвітньої школи № 24 Чекан Лілю Василівну.

Вчителя загальноосвітньої школи №  42 Мостову Наталію Вікторівну.

За підготовку переможців (призерів) ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад  з базових дисциплін та ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів членів Малої академії наук України нагороди отримали:

вчителі спеціалізованої загальноосвітньої школи №22 з поглибленим вивченням англійської мови:

-  Безнюк Тетяна Валентинівна;

- Гончарова Ірина Олександрівна;

- Осипова Людмила Георгіївна;

-  Авраменко Оксана Василівна;

-  Ольшицька Юлія Михайлівна;

-  Безсмертна Ірина Костянтинівна;

-  Ткач Ірина Олександрівна.

Вчителі Миколаївського муніципального колегіуму ім. Володимира Дмитровича Чайки:

-  Савенко Лариса Миколаївна;

- Середенко Людмила Едуардівна;

-  Гетманцев Василь Сергійович;

-  Денисенко Оксана Миколаївна;

-  Коваль Тетяна Сергіївна;

-  Арзуманова Ірина Юріївна;

-  Хаміцевич Світлана Миколаївна;

- Вовченко Валентина Дем’янівна.

Вчитель економічного ліцею №2 Осипова Вікторія Олександрівна

Вчителі гімназії №2:

-  Корольова Олена Андріївна;

-  Маєнко Любов Іванівна;

- Кожущенко Олена Петрівна;

-  Шкабура Тетяна Леонідівна;

- Відайко Геннадій Вікторович;

- Раєвська Олена Володимирівна.

Вчитель гімназії №3 Мазур Марина Анатоліївна.

Вчителі першої української гімназії ім. Миколи Аркаса:

-  Тарновська Алла Григорівна;

- Разумова Христина Родіонівна;

-  Цуркіна Тетяна Валентинівна;

-  Геллер Тетяна Володимирівна.

 

Вчителі юридичного ліцею:

- Варшавська Майя Юхимівна;

-  Парамонова Тамара Володимирівна;

-  Гращенкова Ірина Олександрівна.

Вчителі Миколаївського морського ліцею ім. М. Александрова:

-  Горбунов Сергій Вікторович;

- Корж Тамара Олександрівна.

Вчитель ЗОШ №3 Бессонов Олександр Сергійович.

Вчитель ЗОШ №18 Полуляхова Валентина Антонівна.

Вчитель ЗОШ №19 Фролова Ольга Миколаївна.

Вчитель ЗОШ № 20 Порожня Людмила Миколаївна.

Вчитель ЗОШ №51 Карпова Альбіна Абдулазізівна.

Педагог Міської станції юних техніків Лисенков Едуард Анатолійович.

 

Педагогів нашого міста було відзначено Грамотами Верховної Ради України. Їх вручили:

- Жидковій Ірині Миколаївні, завідуючій закладом дошкільної освіти № 22;

-  Масюті Євгену Івановичу, директору закладу загальної середньої освіти № 51;

-  Кухаренко Зої Сафронівні, директору Будинку вчителя.

Нагрудний знак «Відмінник освіти» Міністерства освіти і науки отримали:

- Карандей Станіслав Олексійович, учитель духових інструментів «Академії дитячої творчості»;

-  Коляда Тетяна Павлівна, керівник гуртка Будинку дитячої та юнацької творчості Заводського району;

Нагрудним знаком «Василь Сухомлинський» нагороджено:

Малишеву Наталію Іванівну, завідуючу закладом дошкільної освіти № 140;

- Брагіна Анатолія Леонідовича, учителя гімназії  № 4.

Відділ інформаційного забезпечення міської ради