11 млн доларів планують спрямувати на реконструкцію котелень у Миколаєві, у тому числі на котельню по вул. Самойловича


Присутні на зустрічі з керівниками ОСББ у Корабельному районі представники житлово-комунальних підприємств міста Миколаєва проінформували про стан готовності підпорядкованих об’єктів до опалювального сезону. Зокрема, керівник КП “Миколаївоблтеплоенерго” Микола Логвінов зазначив:

"Наразі ми плануємо будувати нові теплотраси, зокрема вже у 2019 році вирішимо питання по котельній заводу “Океан”, вартість робіт складає близько 60 млн грн. Це надзвичайно великі суми.

Варто зазначити, що у тих ОСББ, де встановлені наші теплові пункти, ми власним коштом проводимо ремонтні роботи у підвалах, міняємо труби, чистимо системи зливової каналізації тощо... Підприємство послідовно модернізує системи теплопостачання, але ця робота вимагає великих капіталовкладень.

Ще 11 млн доларів планується спрямувати на реконструкцію котелень, у тому числі на котельню по вул. Доктора Самойловича".

У заході також взяли участь мер міста Олександр Сєнкевич, заступник міського голови Юрій Степанець, директор департаменту ЖКГ міської ради Віталій Кузнецов, депутат міської ради Наталія Горбенко, голова постійної комісії з питань ЖКГ Олексій Лєпішев, голова ГО “Асоціація ОСББ міста Миколаєва” Володимир Ніколайчук, керівники комунальних підприємств “Миколаївводоканал” та “Миколаївоблтеплоенерго”.

Горбенко, Дуденко и Кузнецов