Батьки школярів з Корабельного району вітають "справжню фею педагогічної справи" з Днем учителя

Олена Шарабріна
Олена Шарабріна

7 жовтня 2018 року -
День працівників освіти

Розпочався багряний жовтень… Тепло минає, пора шкільного навчання - у самому розпалі. Перша неділя жовтня традиційно для всіх нас є святковим та особливим днем, приємною подією на честь усіх вчителів нашої країни. Щоденна кропітка робота кожного вчителя є однаково важливою як для учнів, так і для їхніх батьків. Процес навчання завжди супроводжувався читанням, пізнанням, постійним пошуком нового. Але сучасний світ змінився, життя прискорило темп, час такий плинний, що іноді можна сплутати дні та події…

Знання та інформація стали дуже доступними, відкритими, за один крок, за допомогою сучасного смартфона можна отримати відповідь на багато запитань, за для цього непотрібні довідники, навіть розмови з іншими людьми не завжди потрібні… За таких умов яскраві екрани смартфонів, планшетів, сучасних гаджетів стають все більш привабливішими, ми гортаємо сторінки сайтів та інтернет-ресурсів замість звичних паперових книжок.

Звичайно, життя триває, попереду ще багато цікавих відкриттів, але важко пояснити, чому так легко видалити електронного листа та практично неможливо позбавитися паперового конверту з листом від рідної, близької людини. Листи та книжки завжди чекають на нас, на нашу увагу, навіть зараз, коли часу обмаль, дарують теплі спогади та приємні емоції, не вимагають Інтернету чи додаткових джерел енергії.

Чудова подія відбулася у житті наших дітей наприкінці вересня. 27-го числа у дитячій бібліотеці нашого району відбулося урочисте визнання та нагородження учнів, що найбільше прочитали книжок протягом літа. Приємною несподіванкою та чудовим подарунком для всіх нас стала новина, що саме наш, 2-Г ЗОШ №1 імені Олега Ольжича, клас посів перше місце серед усіх класів Корабельного району та здобув звання «Найчитаючого класу». Дуже хочеться, щоб це звання наш клас та наші діти гідно утримували протягом всього навчання у школі.


Разом з дітьми - справжня фея педагогічної справи -
Шарабріна Олена Олександрівна

Ми, батьки, з задоволенням спостерігаємо за успіхами своїх дітей. Від імені всіх батьків хочеться подякувати нашій неперевершеній та старанній вчительці Шарабріній Олені Олександрівні, висловити свою повагу та вдячність за постійну та старанну роботу із нашими дітьми, за індивідуальний підхід до кожного учня, за увагу, розвиток любові та поваги до читання книжок. Вітаємо із професійним святом дня Вчителя та бажаємо Вам, шановна, Олено Олександрівно, міцного здоров’я, творчого натхнення та постійного гарного настрою у Вашій нелегкій щоденній роботі.

З повагою та вдячністю,
батьки учнів 2-Г класу ЗОШ №1 ім. Олега Ольжича