Навчать і нададуть пільги: чоловіків 18 - 60 років запрошують на військову службу за контрактом на посади кінологів

кинолог с собакой
кинолог с собакой

Херсонський прикордонний загін Державної прикордонної служби України запрошує цивільну молодь на військову службу за контрактом на посади інспекторів прикордонної служби-інструкторів (кінологів).

Усі, хто виявить бажання служити на державному кордоні із надійним помічником прикордонників – службовою собакою, пройдуть спеціальне навчання у Кінологічному навчальному центрі ДПСУ в місті В. Мости Львівської області, де отримають диплом державного зразку (навчальний заклад акредитований Міністерством освіти і науки України).

Окрім передбачених законодавством України соціальних гарантій та пільг, військовослужбовцям-кінологам виплачується додаткова 10% надбавка до посадового окладу за роботу з службовою собакою, також гарантується проходження служби в ДПСУ виключно на посадах інструкторів-кінологів.

Вимоги до кандидатів: призовний вік (18 - 60 років), освіта не нижча за повну середню, придатність до військової служби за станом здоров`я та професійно-психологічними якостями.

Про це повідомили в Окремому регіональному центрі комплектування Держприкордонслужби України.

"Бажаючих чекаємо за адресою: м. Миколаїв, вул. Космонавтів, 1д. За додатковою інформацією можна звернутись за номером телефону: 096 2398005", - сказано в повідомленні.