«Козацька воля-2018»: у Миколаївській області проходять навчальні збори резервістів


У рамках проведення комплексу заходів стратегічного командно-штабного тренування «Козацька воля-2018»  на Миколаївщині в період з 25 по 29 вересня 2018 року розпочалися навчальні збори резервістів оперативного резерву другої черги стрілецької роти ТРО (територіальної оборони) окремого батальйону ТРО окремої бригади ТРО Миколаївської області.

Про це йдеться у повідомленні Миколаївського обласного військового комісаріату.

Протягом п’яти днів залучені на збори військовозобов’язані пройдуть всі етапи військової підготовки, покращать тактико-спеціальну, вогневу, інженерну та індивідуальну підготовку з урахуванням сучасної специфіки виконання армійськими підрозділами завдань, а також візьмуть участь у бойовому злагоджені в складі свого підрозділу.

Як зазначив військовий комісар Миколаївського обласного військового комісаріату Сергій Іванов, основними завданнями зборів визначено збір та приведення окремого батальйону в боєздатний стан для виконання завдань за призначенням, вдосконалення навичок особового складу з володіння штатною зброєю, злагодження підрозділів та їх підготовка до виконання завдань за призначенням, формування та вдосконалення командирами практичних навичок в умілому керівництві підлеглими.

Полковник Сергій Іванов звернув увагу, що навчальні збори сплановано провести на базі Миколаївського обласного збірного пункту та полігоні с. Матвіївка Миколаївського району.