Блоги

Сумнівна забудова в Леваневцях, яку пов’язують з «собаколюбкою» Шуст. Удар у відповідь

20.09.2018 року у Миколаївському окружному адміністративному суді (суддя Птичкіна В.В.) почався судовий процесс за позовом ТОВ «ЕКО-ЖИТЛО» до Управління державного архітектурно-будівельного контролю Миколаївської міської ради (УДАБК).

ТОВ вимагає скасувати Наказ Управління № 223 від 25.07.2018 року щодо визнання незаконним та заборони будівництва на березі річки у мікрорайоні «Леваневців» (вул. Леваневців, 9).

На засідання для громадського контролю прийшли зо два десятки ветеранів війни на Сході, молоді націаналісти СНА, представники РНС, громадські активісти, які відстоюють право миколаївців вийти та відпочити на берегу, а не «цілувати» величезні та довгі мури «спритників». Також чомусь було багато поліції з нацгвардією (?).

Скандальну забудову ЗМІ пов’язують з відомою «собаколюбкою» Лідією Шуст, яку неодноразово помічали на спільних акціях з депутаткою міськради від «ОпоБлока» Ларисою Веселовською.

Оточено огорожею велику територію впритул до річки (реально на відстані метрів 10), в середину загнано техніку, повністю демонтовано все, що там було попередньо, розпочато інтенсивні роботи з свердління ґрунту під чималенькі залізобетонні палі. Все це може свідчити про спорудження масштабного нового фундаменту.

22.08.2018 року ветеранами війни на Сході, активістами огорожу навколо незаконної забудови було знесено.

На суді ТОВ «ЕКО-ЖИТЛО» хоче повернути собі можливість забудовувати берег, скасувавши заборону.

На засіданні озвучувалися обставини справи. Огороджена земля по вул. Леваневців, 9 продовжує перебувати у комунальній власності. Позивач лише має право на володіння будівлею старого дитячого садка і подав Декларацію на його РЕКОНСТРУКЦІЮ в оздоровчий комплекс сімейного типу. Тільки от помітьте, «РЕКОНСТРУКЦІЮ», а не «НОВОБУДОВУ». По будівельно-архітектурним нормам реконструкція не може виходити за межи вже існуючого фундаменту. А тут візуально масштабне спорудження нового фундаменту, яке може свідчити про вихід за межи старого.

Забудовник стверджує, що Управління ДАБК жодного разу не перевіряла новобудову, тому не має право її забороняти. Відповідач напроти свідчив, що декілька разів листами повідомлення про перевірки, що плануються, але забудовник відмовився їх отримувати, то не допускав перевіряючих на територію. Про що складався Акт про не допуск, викликалась поліція. Негарно все це пахне.

Висловлювалося запитання, чому ДАБК не складала за все це приписи та не накладало штрафів? Враховуючи, що й будівництво було зупинено після тиску громадськості, виникають питання. Також цілком ясно, що юриста, який представляє Управління в суді, необхідно посилити фахівцем з будівельних питань, це цілком дозволяється і буде на користь містян.

Наразі в засіданні оголошено перерву до 21.10.2018 року.

Довідка:

Мікрорайон «Леваневців», що на березі Південного Бугу, був величезною зеленою зоною зі значно меншими вкрапленнями житлових будинків для військових та знаходився у власності авіаційної військової частини МО. У 2007 році МО передало на баланс міста житлові будинки, величезну територію не передавало. Ніяких актів на прийом-передачу землі не існує. Але нагадаємо, що мером тоді був «регіонал» Чайка, в міській раді беззаперечно правила «Партія Регіонів». Була й друга за чисельністю фракція комуністів. І от придумана була «хитра» схема: Раз передані були будинки, то повинна бути й територія для «обслуговування» цих будинків, і вона начебто може за площею перевищувати у десятки разів територію, що займають розміри самих будинків. І от землю, що начебто привласнили, як територію необхідну для «обслуговування» існуючих будинків, почали масово роздавати впливовим особам. В тому числі й берег, що категорично забороняється Водним Кодексом. Після Майдану та запеклої боротьби почались судові процеси за повернення землі у державну власність. На судових процесах зазвучали гучні прізвища: Пеліпас, Вадатурський, Бергман (свати мера Чайки), Гончаров (начальник обласної поліції). На жаль, процес йде з перемінним успіхом. Існує термін давності, ділянки перепродавались багато разів, тощо.

Інформація по темі:

Застройка Леваневцев в Николаеве «зоозащитницей» Шуст признана самозастроем

В Николаеве парк «Леваневский» уничтожают под флагом Партии регионов. Жители готовы протестовать

Николаевские депутаты хотят на месте зелёной зоны построить коттеджи для «жирных котов»

О земельных «коллизиях» на территории военного городка Леваневцев (ФОТО)

Прокуратура через суд оспаривает передачу Николаевским горсоветом в частную собственность участков в Леваневцах на 1,2 миллиона

Еще два участка в микрорайоне «Леваневцы» могут вернуть в коммунальную собственность

В Николаеве вернули еще один участок в Леваневцах стоимостью почти 400 тыс. грн.

Ідеолог українського націоналізму Ярослав Стецько: «Наша революція – всенародна, йдемо з народом, який тісно поєднує справу соціяльного визволення із національною незалежністю».

Голова ГО «Комунальна самооборона»
Дерев’янко Ігор

Рекомендуемый контент

Связанные статьи

Один комментарий

  1. Буратино, ты уже еба..к пластырем заклеил после Намывского ФОКА? Скоро гипс понадобится, но к кормушке не пустят. Лижи у Сени, далеко пойдешь.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button